سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳

با ارسال نامه‌ قدردانی به رئیس صدا و سیما؛

ذوق زدگی ستاد اقامه نماز کشور از تنها سریال با نماز رسانه ملی در ماه رمضان

سریال بچه‌مهندس3

سینماپرس: ستاد اقامه نماز کشور در نامه‌ای به رئیس صداوسیما، از اهتمام ویژه دست‌اندرکاران سریال «بچه مهندس» در پرداخت به نماز تشکر کرد.

به گزارش سینماپرس، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، طی نامه‌ای به دکتر علی عسکری، رئیس صدا و سیما از اهتمام ویژه رسانه ملی در خصوص پرداختن به نماز قدردانی کرد.

حامد صالحی مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز ضمن اعلام این خبر گفت: سریال «بچه مهندس ۳» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی با طرح و نویسندگی حسن وارسته در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته شده است. پرداختن هنرمندانه نویسنده و کارگردان این سریال پربیننده شب‌های ماه مبارک رمضان به سکانس‌های نماز با تأکید بر اهمیت نماز صبح، نماز و کاهش آسیب‌های اجتماعی، نماز و مسجد، نماز و آرامش، نماز و زیارت، نماز و قرآن، اذان، وضو و ترویج کمک مومنانه باعث شده است تا این سریال مورد توجه قرار بگیرد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز ادامه داد: ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان و روزبه حصاری از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال با بازی ویژه خود توانستند این سکانس‌های زیبا را به تصویر بکشند.

وی در پایان گفت: سکانس‌های نمازی توجه ویژه ستاد اقامه نماز کشور را به دنبال داشت و زمینه قدردانی از همه دست اندرکاران این سریال را طی نامه‌ای به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما فراهم کرد.

متن نامه بدین شرح است:

جناب آقای دکتر علی عسکری
ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
طبق گزارش مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز در سریال تلویزیونی " بچه مهندس ۳ " که از شبکه دو سیما در شب‌های ماه مبارک رمضان در حال پخش است، موضوع اقامه نماز و آداب آن مورد توجه قرار گرفته است. بدین وسیله از اهتمام رسانه ملی، کارگردان، نویسنده و هنرمندان محترم آن مجموعه قدردانی به عمل می‌آید.

امید است با استعانت از خداوند توانا ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز در همه تولیدات صدا و سیما از درخشش روز افزون تری برخوردار گردد.

سید احمد زرهانی
قائم مقام ستاد اقامه نماز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.