یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶

بدون احتساب آمریکا؛

«انگاشته» نولان در گیشه بین المللی هم ۲۰۰ میلیون دلاری می‌شود

فیلم سینمایی انگاشته

سینماپرس: فیلم سینمایی «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان به زودی به فروش ۲۰۰ میلیونی در گیشه بین المللی (بدون احتساب آمریکا) خواهد رسید.

به گزارش سینماپرس به نقل از ددلاین، فیلم سینمایی «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان بعد از آنکه در ماه آگوست در چندین گیشه جهانی اکران شد، در این هفته نیز در چند بازار مهم سینمایی دیگر نیز آغاز کرده است.

در حالی که فروش این فیلم سینمایی در بازار داخلی آمریکا با بسته بودن سینماها در چند شهر مهم به میزان قابل توجهی نرسیده است، اما در گیشه‌های خارجی موفق بوده و توانسته حتی با وجود محدودیت‌های ظرفیتی سینماها فراتر از انتظار ظاهر شود.

گفته می‌شود این فیلم سینمایی به زودی از مرز ۲۰۰ میلیون دلار فروش در گیشه بین المللی (بدون احتساب گیشه آمریکا) عبور خواهد کرد. هفته گذشته اعلام شده بود این فیلم در گیشه جهانی (کشورهای خارجی به علاوه سینماهای امریکا) به ۲۰۰ میلیون دلار رسیده است.

سهم گیشه چین از فروش این فیلم تا روز شنبه ۶۰ میلیون دلار بر آورد شده است. اما از کشورهای دیگری که این فیلم فروش قابل توجهی داشته میتوان به ژاپن اشاره کرد. «انگاشته» در این منطقه به تازگی اکران شده و ۴ میلیون دلار فروخته است. اخیرا  در سینمای این کشور فیلم سینمایی «میان ستاره ای» فیلم دیگری از کریستوفر نولان به نمایش گذاشته شده بود.

در گیشه کره جنوبی نیز که هنوز تمام و کمال به راه نیفتاده است، «انگاشته» به فروشی نزدیک به ۱۲ میلیون دلار رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.