سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

پاسخ علی سرتیپی درباره اکران نوروزی

علی سرتیپی در ویژه برنامه «یک فیلم، یک سلام»

مهر: مدیرعامل شرکت فیلمیران با اشاره به اینکه سه فیلم به عنوان نامزد اکران نوروزی دارند، تاکید کرد هنوز تصمیم نهایی برای اینکه کدام فیلم اکران شود نگرفته ایم.

علی سرتیپی مدیرعامل شرکت «فیلمیران» با اشاره به اکران نوروزی در سال ۹۶ گفت: شرکت پخش فیلمیران از بین ۱۲ فیلم نامزد اکران نورزی پخش سه فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان، «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله و «بدون تاریخ بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند را برعهده گرفته است.


وی ادامه داد: در حال حاضر درباره اینکه از بین این سه اثر کدام برای اکران نوروزی معرفی شود هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم.

سرتیپی در پایان گفت: تا قبل از دوشنبه هفته آینده دوم اسفند ماه، قراردادهای اکران با سینماها بسته و مشخص می شود که چند فیلم از این سه فیلم برای اکران نوروزی آماده می شود.

 فیلم های «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی، «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «هاری» به کارگردانی امیراحمد انصاری، «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان، «بدون تاریخ بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند، «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد، «آشوب» به کارگردانی کاظم راست گفتار، «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی، «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی زاده، «رگ خواب» حمید نعمت الله، «سه بیگانه» به تهیه کنندگی مسعود ردایی و «کارگر ساده نیازمندیم» به کارگردانی منوچهر هادی نامزد اکران نوروزی هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.