شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳

تا پایان آذر ماه؛

اتمام فیلمبرداری «تنگه ابوغریب» در اندیمشک

«تنگه ابوقریب»

سینماپرس: فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» روزهای پایانی فیلمبرداری خود را در شهر اندیمشک پشت سر می گذارد.

به گزارش سینماپرس، جدیدترین فیلم بهرام توکلی به اسم «تنگه ابوغریب» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و گروه سازنده در تدارک سفر به شهر اندیمشک هستند تا سکانس‌های پایانی این فیلم را در این شهر فیلمبرداری کنند.

بر اساس این خبر و با اعلام گروه سازنده این پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» تا پایان آذر ماه به پایان خواهد رسید.

گفتنی است؛ تدوین این فیلم سینمایی به دلیل اینکه باید هر چه زودتر برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود، به صورت همزمان با فیلمبرداری توسط میثم مولایی در حال پیگیری و انجام است.

تاکنون جواد عزتی، امیر جدیدی، حمید اذرنگ، علی سلیمانی و مهدی قربانی مقابل دوربین حمید خضویی رفته‌اند.

گفتنی است فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج است که در ژانر دفاع مقدس در حال تولید است.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی، صدابردار: رشید دانشمند، طراحی و ترکیب صدا: امیرحسین قاسمی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، برنامه‌ریز: علی مردانه، دستیار اول کارگردان: محمد عسگری، جانشین تولید: کیومرث عباسی، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی، عکاس: محمد بدرلو، محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.