چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

مهران مدیری مجری برنامه هفت شد!/ وقتی قرار است جشنواره فیلم فجر، دورهمی برگزار شود

مهران مدیری-دورهمی

سینماپرس: مدیر شبکه سوم سیما اعلام کرد اجرای برنامه هفت در ایام جشنواره بر عهده مهران مدیری خواهد بود.

به گزارش سینماپرس «علی اصغر پورمحمدی» در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری ها گفت: اجرای ویژه برنامه هفت در طول مدت جشنواره فیلم فجر بر عهده «مهران مدیری» گذاشته شده است. 

وی ادامه داد: «مهران مدیری» مجری با شایستگی‌ها و توانمندی‌های مشخصی است و هم در حوزه سینما فرد شناخته شده و مسلطی است و هم در اجرا فرد توانمندی است. همین موضوع منجر شد طی جمع‌بندی‌هایی که داشتیم ایشان را برای اجرای برنامه هفت انتخاب کنیم. 

پورمحمدی در پاسخ به این سوال که اجرای ویژه برنامه «هفت» با مهران مدیری است یا سری جدید هم به ایشان سپرده خواهد شد؟ عنوان داشت: فعلا توافق صورت گرفته در اجرای ویژه برنامه برنامه هفت در طول مدت جشنواره فیلم فجر به ایشان سپرده شده و برای بعد از آن هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. 

مدیر شبکه سه سیما همچنین درپاسخ به این سوال که پیش از این اعلام شده بود قرار است مهران مدیری رقمی بالای ۱۰۰ میلیون تومان برای اجرای ویژه برنامه دریافت کند نیز گفت: هنوز اصلا برآورد برنامه انجام نشده و میزان دستمزد ایشان هم رقمی در حد عرف خواهد بود و اعلام این اعداد و ارقام شایعه‌ای بیش نیست. 

این خبر در حالی اعلام شده است که پیش از این مهران مدیری با برگزاری برنامه های طنز شناخته شده است و احتمالا از نظر مدیر شبکه سوم سیما، جشنواره فیلم فجر امسال قرار است به صورت طنز برگزار شود و یا از طرف دیگر احتمالا قرار است تخصص گرایی فدای جذب مخاطب بیشتر برای یک برنامه تخصصی تلویزیونی شود!

نظرات

  • رضا ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۱
    0 0
    اه اه اه چراااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه سینما هم جوکه برای خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.