یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲

فروش ضعیف آخرین فیلم هیو جکمن+عکس

فیلم سینمایی "بهترین مربی سیرک"

سینماپرس: در حالی که شش هفته از اکران فیلم سینمایی «بهترین مربی سیرک» با بازی هیو جکمن سپری شده است، اما این فیلم تنها ۲۰۰ میلیون دلار فروش داشته است.

به گزارش سینماپرس، هیو جکمن معمولاً با فیلم های کم فروش کاری ندارد اما این بار اثر سینمایی جدید او با استقبال خوبی روبرو نشده و در حالی که اکثر فیلم ها برای فروش میلیارد دلاری تلاش می کنند این فیلم به تازگی مرز ۲۰۰ میلیون دلار را گذرانده است.

فیلم سینمایی "بهترین مربی سیرک" با بازی "هیو جکمن" در ششمین هفته از اکران خود با توجه به فروش بالای فیلم جنگ ستارگان هشت نتوانست آمار خوبی را در فروش برای خود ثبت کند.

این فیلم توانسته در فروش جهانی رقمی معادل ۲۰۵ میلیون دلار را ثبت کند. این در حالی است که در جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با فروش ۱۲.۵ میلیون دلاری رتبه چهارم را در دست دارد.

فیلم سینمایی "بهترین مربی سیرک" به کارگردانی "مایکل گریسی" اکران بین‌امللی خود را از ۲۵ دسامبر ۲۰۱۷ و از امریکای شمالی آغاز کرده است.

هیو جکمن

فیلمنامه این اثر موزیکال و بیوگرافیک را بیلی کاندن، جنی بیکس و مایکل آرندت به نگارش درآورده و تولید آن را کمپانی چرنین برعهده دارد. این اثر توسط فاکس قرن ۲۱ پخش شده است.

علاوه بر هیو جکمن، میشل ویلیامز، زک افران، زندیا، پائول اسپارک و ربکا فرگوسن در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم نخستین اثر سینمای جکمن در سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شود.

این فیلم داستان زندگی "پی‌تی بارنون" مجری مطرح امریکایی است که با حضور در یک سیرک و سفر به دور دنیا شهرت خاصی پیدا می‌کند.

هیو جکمن

به تازگی صحبت‌های مبنی ساخت نسخه جدید فیلم مردان ایکس به گوش می‌رسد اما دیگر خبری از هیو جکمن در نقش ولوورین در این اثر نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.