جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۸

شروع اکران فیلم جدید بروس ویلیس

بروس ویلیس

سینماپرس: اکران فیلم سینمایی «آرزوی مرگ» ساخته «الی روث» با بازی «بروس ویلیس » ۶۲ ساله که همچنان در نقش های اکشن ظاهر می شود، در امریکای شمالی آغاز شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی "آرزوی مرگ" به کارگردانی "الی روث" که قرار بود ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ اکران شود با تغییر در برنامه، اکران بین‌المللی خود را امروز در سینماهای جهان آغاز کرد.

بروس ویلیس ستاره تمام نشدنی سینمای اکشن/خشم و هیاهو در آستانه 63 سالگی+عکس///////////////////یکشنبه

ویلیس که با فیلم "جان سخت" برای خود نامی به یادماندنی به یادگار گذاشته سالها در این فیلم گیشه سینمای هالیوود را رونق بخشیده و حالا با فیلم "آرزوی مرگ" بار دیگر توانایی خود در سینمای اکشن را به رخ می کشد.

این فیلم روایت پدری است که بعد از مرگ خانواده و فرزاندانش به ماشین کشتار مبدل می شود و انتقام خانواده اش را می گیرد. بروس ویلیس نقش اول این فیلم را بر عهده دارد.

بروس ویلیس

وینسنت اونتوریو، جک کیسی، الیزبات شان، بائو نپ و مایک ایپس از جمله سایر بازیگرانی هستند که در کنار بروس ویلیس به ایفای نقش پرداخته اند.

ویلیس به تازگی بازی در فیلم "اولین کشته" را به پایان رسانده است. فیلم سینمایی "اولین کشته" به کارگردانی "استیون سی میلر" از ۲۱ ژوئیه ۲۱۰۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

بروس ویلیس، هایدن کریستنسن، گتین آنتونی، شارلوت کرک، مگی آویلا و چلسی می از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم روایت دزدی بانک در خیابان وال‌استریت نیویورک است. س از این سرقت یکی از پلیس‌ها رد دزدها را می‌زند اما در این راه جان پسرش به خطر می‌افتد.

بروس ویلیس یکی از باسابقه‌ترین بازیگران سینمای اکشن هالیوود که مجموعه فیلم‌های "جان سخت" را بازی کرده در این فیلم نقش اصلی را بر عهده دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.