سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸

پخش برنامه «شبی با عبدی» همزمان با عید بعثت پیامبر(ص)

برنامه «شبی با عبدی»

سینماپرس: ضبط برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» که جنگ ترکیبی با محوریت گفت‌وگو است، با اجرای اکبر عبدی آغاز شد. این برنامه قرار است از روز ۲۷ فروردین ماه از شبکه نسیم پخش شود.

به گزارش سینماپرس، ضبط برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» که جنگ ترکیبی با محوریت گفت‌وگو است، در استودیویی با حضور مردم به عنوان تماشاچی آغاز شده است.  

بنا بر این گزارش، محمدرضا شهیدی فرد، جواد فرحانی، سیدکمال طباطبایی و مریم نوابی‌نژاد هسته اصلی «شبی با عبدی» هستند. شهیدی‌فرد طراح و سرپرست این برنامه تلویزیونی است و نوابی‌نژاد نیز هماهنگی مهمان‌ها و سوژه‌یاب «شبی با عبدی» هستند.

فراخوانها برای حضور تماشاچیان برنامه ارائه شده‌ و دکوری مطابق با این حضور ساخته شده‌است. اکبر عبدی که سالها در سینما و تلویزیون حضور داشته و مرد هزار چهره سینمای ایران محسوب می‌شود حالا با استفاده از حس نوستالژی مخاطب به اجرای برنامه می‌پردازد تا به نوعی کاراکترهای قدیمی خود را بازآفرینی کند. البته در این راستا از هم‌بازیهای او در کارهای قبلی‌اش نیز استفاده می شود.

این برنامه به فراخور نوع محتوا زمانی بین ۷۰ تا ۸۰ دقیقه را به خود اختصاص می دهد و از سلبریتی‌محور شدن پرهیز دارد. بخشی از برنامه را محمدحسین لطیفی کارگردانی می‌کند و مهمانانی که در سریال یا مجموعه ای با اکبر عبدی همبازی بوده اند به برنامه دعوت می‌شوند و با او درباره آن آثار حرف می زنند. اکبر عبدی هم خودش بازی می کند هم با پارتنرش بازی دارد و هم با مردم استودیو.

این برنامه قرار است از روز ۲۷ فروردین ماه و هم زمان با عید بعثت حضرت رسول‌الله(ص) از شبکه نسیم پخش شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.