شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸

ضبط سریال "سلمان فارسی" در شهرک سینمایی محمد (ص) کلید می‌خورد

محمدرضا صابری

سینماپرس: محمدرضا صابری درباره ساخت سریال تازه داوود میرباقری در شهرک سینمایی محمد رسول الله (ص) گفت: بازدیدهای متعددی که از سوی مسئولین سازمان صدا و سیما و همچنین عوامل پروژه سلمان فارسی از شهرک انجام شده و بر اساس توافقات ابتدایی صورت گرفته بین رسانه ملی و داوود میرباقری قرار بر این است که فیلمبرداری سریال تاریخی "سلمان فارسی" به زودی در این شهرک سینمایی آغاز شود.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا صابری مدیر شرکت نورتابان و تهیه‌کننده کننده فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در گفت‌وگو با یک خبرگزاری، ضمن تبریک به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) گفت: این جشن بزرگ جهان اسلامی را به تمامی مسلمانان ایران و جهان تبریک و تهنیت عرض می کنم. من این توفیق را داشتم که نوکری پیامبر بزرگوار را انجام دهم و در کنار بزرگی همچون مجید مجیدی ساخت این پروژه را عهده دار شوم.

وی با اشاره به موفقیت های بسیار فیلم مجیدی تاکید کرد: فیلم محمد رسول الله (ص) افتخار اسلام و جمهوری اسلامی ایران است. خوشبختانه این فیلم با وجود کارشکنی های فراوان عربستان سعودی در اکران های بین المللی موفقیت های بسیاری را در ایران و جهان به  دست آورد.

تهیه کننده فیلم محمد رسول الله (ص) درخصوص ساخت قسمت دوم این فیلم افزود: در حال حاضر مجید مجیدی مشغول پروژه جدید خود است. به امید خدا این فیلم در جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی می شود و امیدواریم پس از آن و با مذاکره با مجیدی بتوانیم پیش تولید نسخه دوم فیلم محمد رسول الله را آغاز کنیم.

وی با تاکید بر ملی بودن پروژه محمد (ص) ادامه داد: خوشبختانه شهرک سینمایی محمد رسول الله (ص) پس از چهار سال با تدابیر ویژه و برنامه ریزی های دقیق به خوبی نگهداری شده و علاوه بر ساخت ادامه فیلم محمد یک پروژه عظیم تاریخی دیگر به زودی در این شهرک کلید خواهد خورد.

مدیر شرکت نورتابان درباره ساخت سریال تازه داوود میرباقری در شهرک سینمایی محمد رسول الله (ص) اضافه کرد: بازدیدهای متعددی که از سوی مسئولین سازمان صدا و سیما و همچنین عوامل پروژه سلمان فارسی از شهرک انجام شده و بر اساس توافقات ابتدایی صورت گرفته بین رسانه ملی و داوود میرباقری قرار بر این است که فیلمبرداری سریال تاریخی "سلمان فارسی" به زودی پس از انجام توافقات نهایی در این شهرک سینمایی آغاز شود.

صابری با تاکید بر فرموده مقام معظم رهبری درباره حمایت از تولیدات داخلی خاطرنشان کرد: پروژه پیامبر اکرم (ص) و همچنین ساخت شهرک سینمایی محمد رسول الله (ص) نشان داد که ایران تا چه حد در عرصه سینما پیشرفت کرده است. برخی معتقد بودند که این شهرک هم مثل سایر شهرک ها نابود می شود، اما با برنامه ریزی های فراوان جلو این اتفاق را گرفتیم. در حال حاضر این شهرک با تمامی امکانات به روز دنیا آماده بهره برداری است. تولید آثاری همچون محمد رسول الله (ص) و سلمان فارسی می تواند بهترین صادرات فرهنگی و همچنین مبلغ بی نظیری برای جهان اسلام باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.