چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶

اتهام تجاوز جنسی، این بار علیه «استن لی»

استن لی

سینماپرس: «استن لی» ۹۵ ساله مجری، بازیگر، تهیه‌کننده و سردبیر کمپانی معروف «ماروِل کامیک» به تجاوز جنسی متهم شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از واشنگتن تایمز، «استن لی» ۹۵ ساله مجری، هنرپیشه و سردبیر کمپانی معروف «ماروِل کامیک» به آزار جنسی متهم شد.

«ماریا کاربایو» ماساژوری از شیکاگو دیروز در بخش پلیس شیکاگو شکایتی مبنی بر تعرض جنسی استن لی به وی با درخواست دریافت خسارت ۵۰ هزار دلاری تسلیم دادگاه کرد.

طبق محتویات این شکایت، طی جلسه ماساژ آقای استن لی، خانم کاربایو را مورد تعرض جنسی قرار داده است با این وجود وکیل آقای استن لی گفته که او هرگونه اتهام در این مورد را شدیدا رد کرده است.

این در حالیست که موج اتهامات جنسی در هالیوود بالا گرفته و بسیاری از نامداران هالیوود را به‌زیر کشیده است. این موج جدید از رسوایی‌های جنسی «هاروِی وِینستِین» غول تهیه‌کنندگی هالیوود به جریان افتاد.

«استن‌لی مارتین لیبر» معروف به استن لی نویسنده، ویراستار و منتشر کننده کتاب‌های کمیک،  بازیگر، سردبیر کمپانی معروف «ماروِل کامیک» تهیه‌کننده و مجری تلویزیونی اهل آمریکا است.

او به همراه چند هنرمند دیگر از جمله جک کربی و استیو دیتکو، شخصیت‌های کمیک زیادی از جمله «مرد عنکبوتی»، «مرد آهنی»، «هالک»، «مردان ایکس» و «چهار شگفت‌انگیز» را خلق کرده‌است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.