شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵

پخش ادامه «۷ روز و ۷ ساعت» از امروز

مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت»

سینماپرس: بخش دوم مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» از هشتم اردیبهشت شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، نوروز امسال شاهد پخش مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» از شبکه افق بودیم، یک رئالیتی‌شو جذاب و دیدنی با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان که تولید آن در لوکیشن‌های داخل و خارج از کشور صورت گرفته است.

آغاز این رالی، موزه جنگ ملیتا در جنوب لبنان بود و بعد از گذر از بیروت و سپس بخش‌هایی از ایران، آخرین سکانس آن در نقطه پایان فیلمبرداری شد.

در این مسابقه گروهی از بازیگران سینما و تلویزیون از ایران و لبنان حضور دارند و در ۶ گروه به رقابت با هم می‌پردازند و یک گروه داوری نیز بر کار آنها نظارت می‌کند؛ امیرحسین رستمی، الناز حبیبی، علیرام نورایی و لیندا کیانی بازیگران سینما و تلویزیون و حمیدرضا حامی خواننده جوان کشورمان شرکت کنندگان ایرانی و سالی بسمه، کارلوس عازار سوپراستار و خواننده لبنانی، ساره قصیر، محمد شمص، مهدی فخرالدین، عدی رعد و رباه الشریف از هنرمندان و شرکت کنندگان لبنانی این مسابقه هستند.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این رئالیتی‌شو جذاب و هیجان‌انگیز را سعید ابوطالب و حجت الاسلام محمدرضا زائری بر عهده داشته اند.

قسمت‌های مربوط به مراحل گوناگون این مسابقه در لبنان، طی نوروز امسال از شبکه افق پخش شد اما بخش دوم آن که هیجان‌ بیشتری هم دارد و در ایران فیلمبرداری شده، قرار است هفته آینده روی آنتن برود.

بخش دوم مستند مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» از هشتم اردیبهشت شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت های ۸:۳۰ و ۱۳:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.