دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳

خبرسازی علیه رسانه ملی از داخل رسانه ملی

کارلوس پویول

سینماپرس: مجری یکی از برنامه‌های سیما خبر کذب رسانه‌های دروغگو را تکرار کرد!

به گزارش سینماپرس، پس از حواشی برنامه «۲۰۱۸» و عدم حضور کارلوس پویول در این برنامه، برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب و همچنین بی‌بی سی فارسی به دروغ مدعی شدند که لغو حضور این بازیکن سابق اسپانیا به دلیل موهای بلند وی بود! از این رسانه‌ها انتظاری جز این نمی‌رود، اما شگفتی این بود که یکی از برنامه‌های سیما نیز به این خبر دروغ ضریب داد.

مجری برنامه «تصویر زندگی» شبکه دوم سیما در یکی از قسمت‌های اخیر این برنامه گفت که پویول در صفحه مجازی خود نوشته به خاطر ظاهرش در صداوسیما راهش ندادند و مدعی شد شانزده هزار کاربر ایرانی در قسمت نظرات از او بابت این اتفاق عذرخواهی کرده‌اند! این درحالی است که در صفحه مجازی این فوتبالیست اسپانیایی اساسا چنین مطلبی منتشر نشده و چندین روز است که غیرفعال  است. فارغ از اینکه خانم مجری چگونه توانسته شانزده هزار نظر کاربران را شمارش کند!؟


متأسفانه عدم نظارت بر محتوای برخی از برنامه‌ها باعث می‌شود که گاهی خبرسازی علیه صداوسیما از داخل این مجموعه صورت پذیرد و به اهداف رسانه‌های دشمن ضریب دهند.


رفتار عادل فردوسی‌پور در برنامه ۲۰۱۸، قهر و متلک‌پرانی وی در اعتراض به ندادن مجوز حضور به پویول، شایعات مختلفی را علیه رسانه ملی به وجود آورد و دامن زد. رفتارهایی از این دست ثابت می‌کند که برخی عوامل صداوسیما که بوسیله خود صداوسیما نام یافته‌اند، حالا خود را فوق رسانه‌ ملی می‌بینند و برای به کرسی نشاندن حرف خود، از هیچ عملی ولو به قیمت بدنام شدن رسانه ملی خودداری نمی‌کنند!

* کیهان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.