دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰

ادامه ضبط سریال« ۸۷ متر» تا زمستان ۹۸

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر»

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال ۸۷ متر گفت: سریال "۸۷ متر" ۴۰ قسمت دارد و فیلمبرداری آن ۱ سال و نیم دیگر ادامه خواهد داشت. این اثر چون براساس تکنیک کیانوش عیاری ساخته می‌شود در آرامش تولید خود را ادامه می‌دهد.

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: این روزها فعالیتم تنها به سریال "۸۷ متر" کیانوش عیاری محدود شده است و در اثر دیگری بازی نمی‌کنم.

وی در همین راستا افزود: ۱۰ ماه است که در اثر کیانوش عیاری بازی می‌کنم و در طول این مدت هر روز پیشنهادات زیادی برای بازی به من داده شده اما به دلیل طولانی بودن تولید سریال ۸۷ متر نپذیرفته و تمام تمرکزم را روی این مجموعه گذاشته ام.

سریال ۸۷ متر

این بازیگر درباره جزئیات سریال کیانوش عیاری اظهار کرد: سریال "۸۷ متر" ۴۰ قسمت دارد و فیلمبرداری آن ۱ سال و نیم دیگر ادامه خواهد داشت. این اثر چون براساس تکنیک کیانوش عیاری ساخته می‌شود در آرامش تولید خود را ادامه می‌دهد.

رجبی ادامه داد: علاوه بر بنده علی دهکردی، شهین تسلیمی، فریبا کامران، سعید پیردوست، حسین سلیمانی، محمد بحرانی و چند بازیگر جوان نیز در سریال ۸۷ متر کیانوش عیاری بازی می‌کنند.

وی درباره تعامل عوامل سریال و روند تولید "سریال ۸۷ متر" بیان کرد: وقتی در راس کاری کیانوش عیاری قرار دارد قطعا تعامل عوامل با هم بسیار خوب و نسبت به سایر آثار بیشتر و بهتر هستند به خصوص که سریال ۸۷ متر را کیانوش عیاری نوشته است. فکر می‌کنم اگر در ساخت سریال دچار ناملایمات تولید نشویم شاهد سریالی خوب خواهیم بود که قطعا با استقبال بالای مخاطب روبرو خواهد شد.

سریال ۸۷ متر

بازیگر "روزگار قریب" افزود: سریال "۸۷ متر" اثر شاخص عیاری پس از چند سال در تلویزیون است. برای رسانه ملی نیز اهمیت دارد که این اثر تولید شده و برای مخاطب پخش شود و قطعا مردم فیلم خوبی را خواهند دید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.