• نظر میثم مطیعی درباره "فیلشاه" ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ ۱۲:۴۲

  نظر میثم مطیعی درباره "فیلشاه"

  مشرق: میثم مطیعی مداح و استاد دانشگاه نوشت: فیلشاه رو به بچه‌هاتون عیدی بدید. ببینید و حس بچه‌ها رو بعد از دیدن فیلم بپرسید حرفهای جالبی می‌شنوید.

 • نظر وزیر ارشاد درباره ورود سینما به بورس ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۹:۴۵

  نظر وزیر ارشاد درباره ورود سینما به بورس

  مشرق: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتر خود، ورود سینما به بورس را فرصت جدید برای اقتصاد هنر دانست.

 • نوشته هادی حجازی فر برای «شهید باکری» ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۹:۳۹

  نوشته هادی حجازی فر برای «شهید باکری»

  مشرق: هادی حجازی‌فر که فیلم‌های «به وقت شام» و «لاتاری» با بازی او روی پرده سینماهای کشور است، با انتشار متنی، سی‌وششمین سالگرد شهادت مهدی باکری را یادآوری کرد.

 • سلبریتی ها در سری جدید «خندوانه» کمتر حضور دارند ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۱۹:۲۸

  سلبریتی ها در سری جدید «خندوانه» کمتر حضور دارند

  مهر: مدیر شبکه نسیم درباره برنامه «شبی با عبدی» بیان کرد که برای جلوگیری از سلبریتی محور شدن برنامه، بخش های نمایشی برای آن پیش بینی شده است و اکبر عبدی در آن چندین کاراکتر دارد.

 • بازیگری دست عده خاصی افتاده است ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ ۲۰:۳۶

  بازیگری دست عده خاصی افتاده است

  خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "شکلاتی" گفت: در دهه هشتاد من بازی های زیادی را در سینما داشتم اما خودم هم نمی دانم چرا یکباره حذف شدم. این را باید کسانی پرسید که آثار تولید می کنند زیرا من هم از این اتفاقات بی خبرم.

 • بازیگرانی که اهل جنجال و حاشیه نباشند بیکار می‌مانند ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ ۲۰:۳۰

  بازیگرانی که اهل جنجال و حاشیه نباشند بیکار می‌مانند

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "توی گوش سالمم زمزمه کن" گفت: متاسفانه فضای مجازی در سینمای ایران به یک عفونت تبدیل شده است. فیلمسازان بازیگران را بر اساس تعداد فالوور خود انتخاب می کنند و بازیگرانی که اهل جنجال و حاشیه شبکه های مجازی نباشند بیکار می مانند.

 • نواب صفوی پلیس نامحسوس شد ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ ۲۰:۱۳

  نواب صفوی پلیس نامحسوس شد

  خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "ژیر سقف دودی" گفت: حکم پلیس نامحسوس توسط رئیس نیروی انتظامی به من ابلاغ شده و من می خواهم از این طریق با خیلی از ناهنجاری های رانندگی در اجتماع برخورد صریح و قاطعی را داشته باشم زیرا در طرف مقابل ما با جان افراد سر و کار داریم و اگر من با فرد خاطی برخورد نکنم ممکن است ده ثانیه بعد یک خانواده داغدار شوند.

 • خانه نشینی پیشکسوتان نتیجه ورود بازیگرانی که پول نمی گیرند ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۲۱:۳۲

  خانه نشینی پیشکسوتان نتیجه ورود بازیگرانی که پول نمی گیرند

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال مختارنامه گفت: خوشبختانه برای سال آینده در پروژه سلمان فارسی به ایفای نقش خواهم پرداخت. در آخرین دیدارم با "داوود میرباقری" پرسیدم که آیا من نقشی در سلمان دارم و وی گفت مگر می شود من کاری انجام بدهم و تو در آن نباشی.

 • بازیگری در سینمای ایران دوره‌ای است ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۲۰:۴۷

  بازیگری در سینمای ایران دوره‌ای است

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "افسانه هزارپایان" گفت: برای فیلم سینمایی "عروس تاریکی" نیز قرارداد بسته ام و قرار بود بازی من در کنار "لوون هفتوان" از روزهای آتی شروع شود که متاسفانه با فوت این بازیگر این اتفاق میسر نشد.

 • وقتی حیوانات هم سلبریتی می‌شوند ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۷:۵۵

  نگاهی به ترویج فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی در صفحات سلبریتی‌ها؛

  وقتی حیوانات هم سلبریتی می‌شوند

  خبرفوری: عکس‌هایی از برخی سلبریتی‌ها با حیوانات خانگی‌شان در فضای مجازی سروصدا به راه انداخته است. هدف از انتشار این عکس‌ها و شهرت حیوانات‌شان چیست؟

 • می‌خواهم به جای بازیگری مسافرکشی کنم ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۲۱:۴۷

  می‌خواهم به جای بازیگری مسافرکشی کنم

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "لیسانسه ها" گفت: چرا من بعد از ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم زیرا با بازیگری هزینه های زندگی ام تامین نمی شود.

 • تزریق واکسن اشتباه باعث شد از بازیگری بمانم ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۲۱:۴۴

  تزریق واکسن اشتباه باعث شد از بازیگری بمانم

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال ولایت عشق گفت: پیشنهادات بسیاری را برای بازی داشته ام و به امید خدا بعد از نوروز ۹۷ با انرژی و قدرت به عرصه بازیگری باز خواهم گشت.

 • عموپورنگ تحت عمل جراحی قرار گرفت ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۱۹:۵۱

  عموپورنگ تحت عمل جراحی قرار گرفت

  مهر: احمد درویشعلی پور کارگردان مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» با اشاره به عمل جراحی داریوش فرضیایی گفت: عمل جراحی موفقیت آمیز بود و وی امروز ۲۱ اسفند از بیمارستان مرخص می شود.

 • برخی یک شبه در فضای مجازی معروف می شوند ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۲۲:۰۹

  برخی یک شبه در فضای مجازی معروف می شوند

  خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم اشنوگل گفت: برخی از افراد به واسطه نداشتن جایگاه ثابت اجتماعی و محکم سعی می کنند با ایجاد حاشیه برای افراد صاحب جایگاه برای خودشان مقامی را ایجاد کنند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.

 • از حضور در سینما راضی نیستم ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۲۲:۰۶

  از حضور در سینما راضی نیستم

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "دردسرهای عظیم" گفت: واقعیت امر اینکه پیشنهادات زیادی داشته ام اما آدمی نیستم که بخواهم به هر نحوی و به هر قیمتی همیشه کار داشته باشم. اگر کار خوب نباشد بهتر است به جای فعالیت بیکار باشم.

 • آغازپیش تولید سریال «الف ویژه» در سال آینده ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۵

  آغازپیش تولید سریال «الف ویژه» در سال آینده

  خبرگزاری میزان: تهیه کننده تلویزیون گفت: شرایط تولید سریال الف ویژه هنوز فراهم نشده است و فکر می کنم پیش تولید به سال ۹۷ موکول شود.

 • «زندانی ها» فروردین ماه کلید خواهد خورد ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۵

  «زندانی ها» فروردین ماه کلید خواهد خورد

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ" گفت: هفته گذشته متن فیلم "زندانی ها" نوشته و کارگردانی مسعود ده نمکی به دستم‌رسیده و در حال مطالعه آن هستم. در صورت عقد قرارداد با این پروژه فیلمبرداری زندانی ها اواخر فروردین ماه کلید خواهد خورد.

 • بازی در نقش ستارخان جزء برنامه هایم در ٣٣ سال قبل بود ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۵

  بازی در نقش ستارخان جزء برنامه هایم در ٣٣ سال قبل بود

  تسنیم: بازیگر نقش ستارخان در سریال «ایراندخت» می‌گوید که ماه‌ها قبل از آغاز تصویربرداری، تمریناتش برای صحبت با زبان و لهجه ترکی را آغاز کرده است.

 • بجز نور چشمی‌های سینما بقیه ناامیدند! ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۵

  کیوان امجدیان:

  بجز نور چشمی‌های سینما بقیه ناامیدند!

  مشرق: امیرحسین شریفی تهیه‌کننده فیلم‌های خوب «هور در آتش» و... فیلمی درباره داعش تهیه کرده که مدت زیادی امکان اکران نیافته. حالا او کلافه از عدم اکران فیلمش، گفته: می‌خواهم فیلمم را جلوی ارشاد آتش بزنم. فیلمی علیه داعش از فیلم «ما خیلی باحالیم» «عمه سوسکه» و ... کم ارزشتر است!!!

 • سکوت سلبریتی‌ها در برابر پایین کشیدن پرچم ایران ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۱۳:۰۶

  سکوت سلبریتی‌ها در برابر پایین کشیدن پرچم ایران

  مشرق: یک«فعال فضای مجازی» در واکنش به حمله فرقه شیرازی ها به سفارت ایران و عدم واکنش سلبریتی ها به این اتفاق، در توئیتر نوشت: برای این قشر خودباخته ظاهرا مفهومی به نام وطن و وطن پرستی وجود ندارد.