یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸

استقبال کم‌نظیر زنجانی‌ها از نمایش میدانی «فصل شیدایی»

اجرای «فصل شیدایی»

سینماپرس: نخستین شب از اجرای نمایش چندرسانه‌ای و میدانی «فصل شیدایی» در زنجان شروع شد که در اولین اجرا، بیش از پنج هزارنفر مخاطب، به تماشای این اثر نشستند.

به گزارش سینماپرس، اجرای نمایش چندرسانه‌ای و میدانی «فصل شیدایی» در زنجان بخش نمایشی شهدای غواص که مرتبط با استان زنجان است، شور و حال خاصی به تماشاچیان این نمایش داد. کوچک و بزرگ بیننده این نمایش، با دیدن آنچه تا بحال درباره آن شنیده و این‌بار از نزدیک آن را تماشا می‌کردند، برایشان جذاب و دل‌نشین بود.

فصل‌شیدایی، روایت‌هایی است از اتفاقات بزرگ تاریخی اسلام و مناسبت‌های ملی که همه درباره آن شنیده‌ایم اما شاید تا به حال، آن‌ها را از نزدیک دیده باشیم. آنچه پیش‌روی مخاطب قرار می‌گیرد، کلام، نور، صدا و تصویر است در قالبی شبیه‌سازی شده به واقعیت که باورپذیر و هنرمندانه اجرا می‌شود.

«آیت‌الله دولابی» نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری و همچنین «سردار کرمی»، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان، از چهره‌هایی بودند که در کنار مردم حضور پیدا کرده و این نمایش را دیدند.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری، پس از تماشای فصل‌شیدایی گفت: «فکر می‌کنم مجموعه هنرهای موجود، برای اجرای یک هدف مقدس قرار گرفت و این کار، نمونه‌ای از هنر اسلامی است. اگر هنرمندان‌مان را به سمت انتقال این پیام سوق دهیم، کاری بزرگ انجام داده‌ایم.»

برپایه این گزارش،‌ نمایش بزرگ میدانی «فصل‌شیدایی» از پنجم تا چهاردهم مردادماه به مدت ده شب، از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در زنجان، انتهای کوی فرهنگ، جنب بازار روز(جمعه بازار) اجرا می‌شود.

*تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.