سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴

رئیس سازمان صداوسیما:

برنامه‌های که در قالب نمایشی و تلویزیونی وجود دارد نشان می‌دهد که ما عملاً میدان همکاری با چهره‌ها و هنرمندان را هیچ نبسته‌ایم

پیمان جبلی؛ صدا و سیما

سینماپرس: رئیس سازمان صداوسیما گفت: تعامل با مخاطبان و میدان دادن به مردم برای اظهارنظر در مورد موضوعات مختلف همان‌طور که دیدیم، ان‌شاالله تقویت خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، پیمان جبلی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره اقدامات تحولی در سازمان صداوسیما بعد از برگزاری انتخابات گفت: در مورد اقدامات تحولی بعد از انتخابات، یک تجربه موفقی را رسانه ملی در انتخابات مجلس دوازدهم داشت و آن هم بالا بردن میزان تعامل با مخاطبان در برنامه‌ها بود که یکی از برنامه‌های موفق ما را در شبکه ۳ ملاحظه کردید.

رئیس سازمان صداوسیما ادامه داد: نکته دوم فراهم کردن امکان و زمینه تضارب افکار و تبادل دیدگاه‌های مختلف و جریان‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است که باز هم در برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما مشاهده شد.

وی با بیان این‌که قصد ما این است این برنامه ‌ها ادامه پیدا کند یعنی فضای تبادل و تضارب افکار ادامه پیدا خواهد کرد، ‌ خاطرنشان کرد: تعامل با مخاطبان و میدان دادن به مردم برای اظهارنظر در مورد موضوعات مختلف همان‌طور که در صداوسیما دیدیم، ان‌شاالله تقویت خواهد شد.

جبلی درباره این‌که آیا در سال جدید این امکان فراهم خواهد شد تا کسانی که در گذشته با این سازمان همکاری داشته‌اند بازگردند، گفت: بارها گفته‌ام، ما در این دوره از هر کدام از اعضای جامعه بزرگ هنری، فیلم و سریال در کشور که علاقمند به ایفای وظیفه خودشان در قالب همکاری با صداوسیما باشند استقبال می‌کنیم و فکر می‌کنم شما مصادیق این عرض بنده را مشاهده می‌کنید.

وی در مورد برنامه‌هایی که روی آنتن وجود دارد، اظهار داشت: برنامه‌های که در قالب نمایشی و تلویزیونی وجود دارد نشان می‌دهد که ما عملاً میدان همکاری با چهره‌ها و هنرمندان را هیچ نبسته‌ایم و این عرصه برای هنرمندان و آفرینندگان پیام و محتوا وجود دارد که از ظرفیت صداوسیما برای خدمت به مردم استفاده کنند.

رئیس سازمان صداوسیما درخصوص ساخت سریال الف ویژه در سال ۱۴۰۳ گفت: دو سریال الف ویژه «سریال حضرت موسی و حضرت سلمان» طبق برنامه ریزی به صورت منظم پیش می‌رود، سریال‌های دیگر را هم ان‌شاالله در دستور کار خواهیم داشت که البته با استفاده از فناوری‌های جدید بتوانیم با هزینه کمتر و سرعت بیشتر تولید کنیم. عجالتا ما تا پایان سال ۱۴۰۳ جدول پخش سریال‌مان پر شده است یعنی کاملا دست‌مان پر است و هم اکنون ۱۸ سریال جلوی دوربین و حدود ۴۰ فیلمنامه در مرحله پیش تولید است به همین ترتیب این چرخه وجود دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.