چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۸

جمال شورجه:

امیدواریم «دولت چهاردهم» دنبال‌کننده مسیر «رئیس جمهور شهید» باشد

جمال شورجه؛ سید احمد میرعلایی

سینماپرس: کارگردان آثار حوزه دفاع مقدس و مقاومت همچون «سی و سه روز» و «حماسه مجنون» می گوید حالم زیاد مساعد نیست، پس از بهبود و سلامت وضعیت جسمانی، کار می‌سازم.

به گزارش سینماپرس، جمال شورجه که پیشتر نسبت به ساخت اثری درباره جنایت‌های رژیم صهیونیستی اقبال نشان داده بود، در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: حالم که بهتر شود، کارم را خواهم ساخت. اما این روزها حال مساعدی ندارم و توانش را هم ندارم که بتوانم فیلمم را بسازم.

این کارگردان سینما درباره حضور پیشکسوتان و بازگشت دوباره آنها به عرصه‌های هنر به ویژه سینما، تلویزیون و تئاتر، آن را اقدامی شایسته عنوان کرد و اظهار داشت: هر چه پیش آید خیر است. خیلی کار خوبی کردند که مسیر بازگشت دوباره پیشکسوتان به عرصه‌های مختلف هنر را باز کردند.

وی خاطرنشان کرد: مردم فکر می‌کنند هنرمندان ما فقط سلبریتی‌ها و چهره‌ها هستند در حالی که هنرمندان اصلی ما همین مردم هستند. عرصه فرهنگ و هنر کشور، پیشکسوتان بسیاری را به جامعه تحویل داده که باید قدردان همه آنها بود و کارهای خوبی در حمایت از این عزیزان در «دولت مردمی» انجام شد و انتظار می‌رود این حمایت‌ها استمرار داشته باشد.

شورجه گفت: دولت سیزدهم و خود رئیس جمهور شهید حمایت‌های زیادی از هنرمندان به ویژه پیشکسوتان داشتند که امیدواریم دولت چهاردهم دنبال‌کننده این مسیر باشد تا دوباره شاهد شکوفایی و بازگشت رونق به هنر در عرصه‌های مختلف آن باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.