شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹

برگزاری نشست «هنر و تاثیر آن بر صلح»

نشست «هنر و تاثیر آن بر صلح»

سینماپرس: رضا کیانیان، فرشته طائرپور، بهروز غریب پور و ستاره اسکندری از جمله سخنرانان نشست "هنر و تاثیر آن بر صلح" که توسط موسسه فرهنگی اکو برگزار می شود، هستند.

به گزارش سینماپرس؛ سومین نشست منظومه فرهنگ صلح با بررسی هنر و تاثیر آن بر صلح با حضور اهالی سینما؛ فرهیختگان و شخصیت های دیپلمات روز دوشنبه چهارم تیرماه در مرکز اطلاعات سازمان ملل تهران برگزار می شود.

محمد مهدی مظاهری رییس موسسه فرهنگی اکو درباره فرهنگ صلح؛ رضا کیانیان؛ درباره بازیگری سینمای جنگ، فرشته طائرپور درباره سینما و صلح؛ بهروز غریب پور درباره تئاتر و صلح؛ ستاره اسکندری درباره تلویزیون و صلح؛ سونیا پوریامین درباره تاثیر مد بر صلح و طیبه محمد درباره تاثیر هنر بر ایجاد صلح برای کودکان سخنرانی خواهند کرد.

در بخش دیگری از نشست هنر و تاثیر آن بر صلح، محمد علی حجازی مدیر برنامه ریزی و برگزاری رویدادهای بین المللی گروه صلح و دوستی؛ نشان صلح کودک را رونمایی کرده و درباره این جایزه مطالبی را ارائه خواهد داد.

نشست «هنر و تاثیر آن بر صلح» از سلسله نشست های منظومه فرهنگ صلح است که روز دوشنبه چهارم تیرماه ساعت ۱۵ در ساختمان مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران برگزار می شود.

Honar Solh

این نشست ها با هدف بررسی تاثیر فرهنگ بر ایجاد صلح و دوستی بین ملت ها با شناخت و بهره گیری از مشترکات فرهنگی با حضور  فرهیختگان و صاحب نظران داخلی و خارجی، از سال ٢٠١۶ توسط گروه سفیران صلح و دوستی با همکاری سازمان ملل در تهران برگزار می شود و تا سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت.

گروه سفیران صلح و دوستی، یک گروه مردم نهاد است که با پشتوانه ی علمی – آموزشی و پیشینه ی یک دهه اجراء  در کشور های مختلف، پیام آور صلح و دوستی برای تمام کودکان جهان است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با ریاست دکتر طیبه محمد آغاز کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.