شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸

بررسی آثار ایرانی راه یافته به انسی۲۰۱۸ در «جلسات کارتون تهران»

دومین دوره «جلسات کارتون تهران»

سینماپرس: دوره دوم «جلسات کارتون تهران» که در روز پنج شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد به اکران و نقد و بررسی انیمیشن‌های ایرانی پذیرفته‌شده در جشنواره جهانی انسی ۲۰۱۸ اختصاص یافته است.

به گزارش سینماپرس، پلتفرم داربست با همکاری استودیو هورخش دومین دوره از «جلسات کارتون تهران» را با نمایش و بررسی انیمیشن‌های ایرانی پذیرفته‌شده در جشنواره جهانی انسی ۲۰۱۸؛ «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی، «روبی و جوجه‌ها – مسافری از فضا» به کارگردانی بابک و بهنود نکویی و «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر در روز پنجشنبه نوزدهم مهرماه از ساعت ۱۶ در پلتفرم داربست برگزار می‌کند.

گفتنی است مریم کشکولی نیا، رئیس هیئت‌مدیره آسیفا، از داوران جشنواره جهانی انسی ۲۰۱۷، کارگردان انیمیشن و مدرس دانشگاه هم در بخشی از «جلسات کارتون تهران» به بازگویی تجربیات خودش از داوری در این جشنواره خواهد پرداخت.

اجرای «جلسات کارتون تهران» را کشکولی نیا و رهگذر به‌طور مشترک بر عهده‌دارند.

حضور در این جلسات آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به در روز پنجشنبه نوزدهم مهرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در پلتفرم داربست به نشانی تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک ۴۲، پلتفرم داربست حضور پیدا کنند.

نخستین دوره‌ «جلسات کارتون تهران» با نمایش و بررسی روند تولید انیمیشن‌های کوتاه «اکتسابات انتسابی»، «ایکی»، «پیشخدمت»، «جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره»، «سوزن بان» و «قایم موشک» به مدت سه روز در شهریورماه ۹۶ برگزار شد.

tehran-cartoon-2-poster

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.