چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

از سوی ستاد برگزاری؛

انتشار برنامه اجراهای دومین جشنواره موسیقی امیر جاهد

موسیقی

سینماپرس: برنامه زمان‌بندی اجراهای شرکت کنندگان جشنواره موسیقی «امیرجاهد» که از ۲۷ خرداد تا ۴ تیر در تالار ایوان شمس به صحنه می روند، منتشر شد.

به گزارش سینماپرس، برنامه زمان‌بندی اجراهای شرکت کنندگان دومین جشنواره موسیقی «امیرجاهد» که از ۲۷ خرداد تا ۴ تیر در تالار ایوان شمس به صحنه می روند، منتشر شد.

بر اساس این جدول زمان بندی روز دوشنبه ۲۷ خرداد از ساعت ۱۵ به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های ایرانی نی، تمبک، سه تار، سنتور و آواز و دونوازی ایرانی اختصاص دارد. از ساعت ۲۱ هم گروه‌های «سایه ها»، «همدلان»، «ماهور»، «هنرمند»، «رونای» و «سوچلا» در بخش گروه نوازی روی صحنه می روند.

برنامه اجراهای دومین جشنواره موسیقی امیر جاهد منتشر شد

روز سه شنبه ۲۸ خردادماه از ساعت ۱۵ به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های ایرانی دوتار، عود، تنبور، کمانچه و دف اختصاص دارد از ساعت ۱۷ هم گروه های «دنیز»، «بهنوازان»، «روژیار»، «امیرجاهد -ستا»، «نوای هویت»، «مضراب»، «استاد معین»، «شهر آشوب»، «نوازندگان»، «زهی امیرجاهد»، «جوان استاد معین»، «ارکستر پاپ امیرجاهد» و «بیداری» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.

روز دوشنبه ۳ تیرماه از ساعت ۱۵ به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های غربی کیبور، گیتار، کاخن، بندیر، ویولن، پیانو و آواز جهانی و دونوازی کلاسیک و پاپ اختصاص دارد. در ساعت ۲۱:۳۰ گروه «ویرگول» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.

روز سه شنبه ۴ تیرماه از ساعت ۱۵ به شرکت کنندگان شهرستانها و حومه تهران برای ساز های ایرانی اختصاص دارد. از ساعت ۲۱:۳۰ هم گروه های «اخوان سنندج»، «هیرمان اصفهان»، «آراس» و «باربد» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.

دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۱۴، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.