سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵

روی آنتن شبکه مستند؛

افتتاح شعبه «مک دونالدز» روی میز به اضافه مستند

«به اضافه مستند»

سینماپرس: مستند «مک دونالدز تقدیم می‌کند» به کارگردانی توحید ابراهیمی در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» روی آنتن شبکه مستند می رود.

به گزارش سینماپرس، سی و پنجمین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «مک‌دونالدز تقدیم می‌کند» به کارگردانی توحید ابراهیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

ابراهیم متقی و فواد ایزدی از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در این قسمت و بعد از پخش مستند، مهمان برنامه «به اضافه مستند» خواهند بود و به بررسی تاریخچه سرمایه‌داری در دنیا می‌پردازند. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «مک دونالدز تقدیم می‌کند»، روایتی متفاوت از تاریخچه فعالیت رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالدز در آمریکا و دیگر کشورهای جهان است و از این منظر به نقد نظام سرمایه داری با محوریت شرکت مک دونالدز پرداخته است. ماجرای حضور رستوران‌های مک دونالدز در ایران همواره شایعات و حواشی خاص خود را به همراه داشته است. برخی اوقات شایعاتی منتشر می‌شود که قرار است شعبه‌ای از این رستوران در جایی از کشور راه اندازی شود اما تاکنون پای این رستوران به ایران باز نشده است.

«مک‌دونالدز تقدیم می‌کند» که به کارگردانی توحید ابراهیمی و تهیه‌کنندگی محسن یزدی ساخته شده است، چندی پیش در قالب جشنواره تلویزیونی مستند به نمایش درآمد و اکنون برای دومین بار در برنامه «به اضافه مستند» اکران خواهد شد. این قسمت از برنامه روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۹ و جمعه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

مجموعه برنامه «به اضافه مستند» که با اجرای سید محمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم‌هایی مختلف سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه مستند می رود، به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی درباره موضوع مستند می‌پردازد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.