چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

دبیر جشنواره اعلام کرد؛

تمدید مهلت ارسال اثر به بخش‌های خیابانی و خردسال جشنواره تئاتر کودک

تئاتر دانش آموزی-جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

سینماپرس: مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال به بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ۱۰ روز تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، «مجید قناد» دبیر این جشنواره اعلام کرد «با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال در روز ۲۰ شهریور و به دلیل همزمانی ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام و حضور هنرمندان در مراسم سوگواری و تعطیلات رسمی هفته‌ اخیر، مهلت ارسال آثار در بخش‌های خیابانی و خردسال ۱۰ روز تمدید شد و هنرمندان تا پایان شهریورماه می‌توانند آثار خود را در این دو بخش ارسال کنند.»

این مجری و هنرمند کودکان در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان داخل و خارج از کشور از این دوره از جشنواره در بخش‌های مختلف، تعداد آثار ارسالی به بخش مسابقه‌ نمایشنامه‌نویسی را ۵۷ نمایشنامه اعلام کرد که برای بازخوانی و انتخاب آثار برتر به اساتید و متخصصان سپرده شده است که اسامی آنها همزمان با نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

بخش‌های خیابانی و خردسال بیست‌وششمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به‌ صورت رقابتی برگزار می‌شود و آثار متقاضی نباید پیش‌ از این اجرای عمومی رفته و یا در جشنواره‌ دیگری شرکت کرده باشند.

متقاضیان برای حضور در این بخش‌ها باید فرم تقاضای حضور، چهار نسخه DVD حاوی فایل تصویری اجرای نمایش را به همراه سایر مدارک ذکر شده در فراخوان، به دبیرخانه ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار همدان، بلوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان به کد پستی: ۶۵۱۶۹۳۳۶۳۴ و شماره‌ی تماس: ۰۸۱۳۲۵۱۲۱۱۸ است.

بیست و ششمین جشنواره‌  بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ در همدان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.