دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

مدیرکل هنرهای نمایشی:

سهم هنرهای نمایشی از خسارت ایام کرونایی به زودی مشخص می‌شود

اداره کل هنرهای نمایشی

سینماپرس: مدیرکل هنرهای نمایشی عنوان کرد: این روزها در حال پیگیری تعیین خسارت هنرهای نمایشی از بخش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم تا به زودی به نتیجه برسد. هنوز سهم وزارتخانه از سایر بخش‌ها تفکیک نشده است.

به گزارش سینماپرس، چند روز پیش اطلاعیه‌ای از سوی دولت مبنی بر پرداخت خسارت گروه‌های مختلف در ایام کرونایی منتشر شد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دو وزارتخانه دیگر در بند دهم آن قرار گرفته بودند و خسارتی برای این گروه‌ها در نظر گرفته شده بود.

قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی در این ایام پیگیر تعیین خسارت هنرهای نمایشی به عنوان بخشی از بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جبران خسارت هنرمندان تئاتر در این ایام است. «آشنا» در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: پرونده همه هنرمندان، گروه‌های نمایشی خسارت دیده تهرانی و استانی این روزها روی میز من قرار دارد یعنی از طرف ما همه کار انجام شده و تعیین خسارت‌ها صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: پس از این اطلاعیه دولت در حال پیگیری کارها هستیم مدام در جلسات دراین باره همه جوانب را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم خسارتی درخور برای هنرمندان، ‌گروه‌ها و سالن‌های خسارت دیده دریافت کنیم که امیدواریم به زودی این اتفاق بیافتد.

مدیرکل هنرهای نمایشی اظهار داشت: هنوز سهم وزارتخانه از سایر بخش‌ها و وزارتخانه‌های دیگر تفکیک نشده و در حال کار کارشناسی هستند.

وی درباره تغییر تعرفه بلیت‌های تئاتر در سال جاری نیز توضیح داد:‌هنوز در این زمینه بحثی مطرح نشده و صحبتی نکردیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.