شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵

اسامی داوران و آثار دانشجویی جشنواره فیلم صنعتی اعلام شد

داورانبخش دانشجویی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

سینماپرس: ۲۰ فیلم بخش دانشجویی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی توسط ۳ داور دانشگاهی ارزیابی می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، آثار بخش مسابقه دانشجویی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی شامل فیلم‌های مستند، پویانمایی و آیتم‌های تبلیغاتی هستند. در این بخش، تنها آثار دانشجویان در حال تحصیل توسط هیات انتخاب بررسی شده است.

اسامی آثار بخش مسابقه دانشجویی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی عبارتند از:

۱- آنا پک به کارگردانی علیرضا سلمانپور/ ۲- اوسیا به کارگردانی علیرضا دهقان/ ۳- بازتاب به کارگردانی جعفر صیادی/ ۴- باشگاه کودک به کارگردانی حامد امیری/ ۵- بالکنی به کارگردانی فربد صاعدی/ ۶- برق و دیار دیرین ما به کارگردانی علیرضا سلمانپور/ ۷- پالایشگاه آبادان و افتتاح ۵ طرح ملی به کارگردانی میلاد احمدوند/ ۸- پلاستیک به کارگردانی محمد حسنی/ ۹- چاپ سیلک به کارگردانی محمدرضا سفیدباغی/ ۱۰- سیبک‌سازی یکتا به کارگردانی حسام خامنه‌زاده/ ۱۱- سیلوان واحد نمونه کیفی در سال ۹۴ به کارگردانی علیرضا سلمانپور/ ۱۲- شمع نور به کارگردانی علی آسیابانی/ ۱۳- شهر سنگ به کارگردانی محمد حسنی/ ۱۴- طبقه دوم به کارگردانی امیرعلی اعلایی/ ۱۵- فرجام به کارگردانی جلال نصیری هانیس/ ۱۶- فیتیله خاموش به کارگردانی یونس مقدم/ ۱۷- نهایت اطمینان به کارگردانی علیرضا سلمانپور/ ۱۸- یخچال فریزر دو درب سیلوان به کارگردانی علیرضا سلمانپور/  ۱۹- Apple (سیب) به کارگردانی نداسادات میرمحمدی/ ۲۰- e (ایی) به کارگردانی نداسادات میرمحمدی.

آثار بخش مسابقه دانشجویی توسط داوران دانشگاهی این رویداد مسعود سفلایی، علیرضا بهرامی و سعید پورعلی ارزیابی می شوند.

چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه به دبیری مسعود نجفی در عسلویه برگزار می‌شود. این جشنواره توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با حمایت شرکت ملی پتروشیمی ایران با همکاری مراکز پتروشیمی فعال در عسلویه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی برگزار می‌شود.

برای اولین‌بار است که عسلویه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و پتروشیمی خاورمیانه، میزبان برپایی یک رویداد سینمایی می‌شود.

جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی برگزار می‌شود. چهارمین دوره این رویداد سینمایی با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.