سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

نسخه نهایی"فیلشاه" به دبیرخانه جشنواره فجر ارسال شد

انیمیشن فیلشاه

سینماپرس:سازندگان انیمیشن «فیلشاه» نسخه نهایی این اثر را به دبیرخانه سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر ارسال کردند.

به گزارش سینماپرس؛ سازندگان انیمیشن‌ سینمایی «فیلشاه» که به تازگی مراحل تولید را پشت سرگذاشته‌اند؛ نسخه نهایی این انیمیشن‌ها برای نمایش در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در اختیار این جشنواره قرار داده‌اند.

«فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، انیمیشنی ۹۰ دقیقه ای است که در تولید آن بیش از ۲۰۰ نفر مشارکت داشته‌اند. داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می‌خورد. رییس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد اما برخلاف تصور همه، «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود.

«فیلشاه» به عنوان محصول جدید گروه «هنرپویا» با سرمایه گذاری این گروه به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر تولید شده است.

عوامل انیمیشن سینمایی «فیلشاه» عبارتند از: کارگردان: هادی محمدیان، تهیه کننده: حامد جعفری، نویسندگان: محمدباقر مفیدی کیا، محمدعلی رمضان پور، هادی محمدیان، جانشین تهیه: محمدجواد جنتی، دستیار تهیه و مدیر ارشد بازاریابی و فروش: هادی اسماعیلی، مدیر تولید: مهدی پاکدل، تدوین: حسن ایوبی، مدیر دوبلاژ: سعید شیخ زاده، موسیقی و تنظیم: ستار اورکی، صداگذاری و میکس: حسین مهدوی، مدیر روابط عمومی: هادی فیروزمندی، مدیر رسانه‌های مجازی: وحید محرابیان، تهیه شده در گروه هنرپویا.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.