چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

رابرت دنیرو:

ترامپ هنوز «احمق و خرفت» است

رابرت دنیرو در تجمع «صندوق کمک‌های خیریه»

سینماپرس: هنرپیشه هالیوودی در تجمع «صندوق کمک‌های خیریه» که سازمانی برای تحصیل کودکان بی‌بضاعت است، به انتقاد ترامپ پرداخت و او را «احمق و خرفت» خواند.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوودریپورتر،  رابرت دنیرو در تجمع «صندوق کمک‌های خیریه» که سازمانی برای تحصیل کودکان بی‌بضاعت است به انتقاد شدید از رییس‌جمهور آمریکا پرداخت.

دنیرو هنرپیشه دارنده اسکار در سخنرانی خود ضمن صحبت در مورد امور خیریه، به انتقاد ترامپ پرداخت و او را «دنیای ناسزا و حرص» عنوان کرد.

دنیرو در مورد این کار خیریه که درباره ادامه تحصیل کودکان فقیر است گفت: تحصیلات عالی واقعا مهم است لیکن تحصیل بدون اخلاق و انسانیت خوب نیست. به رییس‌جمهور آمریکا نگاه کنید، او در دانشگاه پنسیلوانیا در با کیفیت‌ترین حالت تحصیل کرده اما هنوز «احمق و خرفت» است و هیچگونه حسن انسانی یا ترحم در وجودش نیست.

دنیرو در آخر گفت: با این وجود حتما در یک دانشگاه مشروع ادامه تحصیل دهید. شما که قرار نیست رییس‌جمهور آمریکا شوید. شما می‌توانید یک شغل درست و شرافتمندانه داشته باشید. چرا که نه؟ و می‌توانید عزت و صداقت شغلی‌تان را حفظ کنید.

دونالد ترامپ نسبت به تمام روسای جمهور پیشین آمریکا از کمترین اقبال در بین هنرمندان هالیوودی برخوردار است. این واکنش در بسیاری جناهها و احزاب سیاسی هم مشهود است و بسیاری از مشاوران و منصوبین ترامپ تا کنون استعفا داده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.