دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲

با حکم «مدیرعامل بنیاد رودکی»؛

«سید محسن حسینی» سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی شد

سید محسن حسینی

سینماپرس: مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی طی حکمی سید محسن حسینی را به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی سید محسن حسینی را به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای سید محسن حسینی

نظر به حسن سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرستی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب می‌شوید.

بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های مجموعه در جهت ارتقاء و اعتلاء مجموعه برج آزادی، برنامه‌ریزی متناسب با نیازهای مجموعه و همسو با برنامه‌های بنیاد رودکی، تعامل با دیگر نهادهای فرهنگی، تلاش در جهت شناساندن برج آزادی به عنوان یک اثر فاخر ملی، برنامه‌ریزی و برپایی نمایشگاه‌های موزه‌ای و هنرهای تجسمی، شرکت در جشنواره‌های فرهنگی هنری و گردشگری و نیز برگزاری این جشنواره‌ها، تعیین سیاست‌ در جهت افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده در برج آزادی و ... از جمله مواردی است که در حکم حسینی به آن اشاره شده است.

سید محسن حسینی دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی و هنری است و از جمله سوابق اجرایی ایشان می شود به مدیرکل هنرهای تجسمی و امور موزه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، معاون هنری انجمن هنرمندان جوان ایران، مشاور امور موسیقی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اشاره کرد.

پیش از این، علیرضا دباغی سرپرستی مجموعه برج آزادی را بر عهده داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.