شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲

با حکم مدیرعامل

مدیر آفرینش‌های فرهنگی و هنری تهران و سرپرست کانون البرز منصوب شد

قاسم مرادی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سینماپرس: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکم‌های جداگانه‌ای مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون تهران و سرپرست کانون استان البرز را منصوب کرد.

 به گزارش سینماپرس، فاضل نظری در حکمی مدیریت مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در تهران را به قاسم مرادی سپرد و اظهار امیدواری کرد تا او و همکاران آن مجموعه با تلاش آگاهانه و همت مجدانه و از رهگذر هماهنگی با معاونت فرهنگی کانون، در جهت تعالی و تحقق اهداف آن مرکز قدم‌های موثری بردارند.

قاسم مرادی که اکنون جایگزین قاسم سلیمانی شده است پیشتر مدیر اداره تالارهای حوزه هنری بود و معاونت اداری مالی تئاتر شهر، عضویت در هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران، عضویت در انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران و معاونت  اداری و مالی حوزه هنری استان قم از دیگر سوابق اوست.

برهمین اساس سلیمانی که از دو سال پیش مدیریت مرکز آفرینش‌ها را برعهده داشت نیز  با حکم مدیرعامل به سمت سرپرستی کانون استان البرز منصوب شد.

 در سابقه کاری او علاوه بر مرکز آفرینش‌ها و مسئولیت‌هایی در حراست کانون، عنوان‌های دیگری مانند معاون اداره کل کانون استان تهران، مسوول مراکز آموزشی کانون زبان استان تهران و مسوولیت اداره بیمه و رفاه کانون به چشم می‌خورد.

مدیرعامل کانون در این حکم نیز اظهار امیدواری کرده است تا سرپرست جدید با بهره‌گیری از خرد جمعی و همکاری موثر با مجموعه ستادی کانون و هماهنگی با استاندار و دستگاه‌های ذی‌ربط در تحقق اهداف مقدس کانون موفق باشد.

سلیمانی اکنون با بازنشستگی محمود مروج مدیر کل کانون استان البرز، جایگزین وی شده است، مدیری که در سابقه‌اش مدیر کلی آفرینش‌های فرهنگی و مدیرکلی کانون استان زنجان نیز به چشم می‌خورد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.