چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

از ۳۱ اردیبهشت تا ۹ خرداد؛

عکس‌های سیل اخیر ایران در جشنواره کن نمایش داده می شود

نمایش عکس‌های سیل اخیر ایران در جشنواره کن

سینماپرس: آثاری از ۲۸ عکاس ایرانی با موضوع سیل‌های اخیر کشورمان تحت عنوان «همه جا برای همه» در حاشیه جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش در می‌آید.

به گزارش سینماپرس، آثاری از ۲۸ عکاس فعال در سیل اخیر کشورمان در حاشیه جشنواره بین‌المللی فیلم کن و محل رایزنی جمهوری اسلامی ایران در پاریس به نمایش در می‌آید.

این آثار که توسط بابک برزویه و حیدر رضایی انتخاب شده‌اند، به نمایش مشکلات سیل اخیر در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان و ارسال نشدن کمک‌های انسان‌دوستانه جهانیان به واسطه تحریم‌ها اشاره دارد و از  ۳۱ اردیبهشت تا ۹ خرداد (۲۱ تا ۳۰ می) در در غرفه بنیاد سینمایی فارابی در جشنوار کن و همچنین محل رایزنی فرهنگی ایران در پاریس به نمایش در می‌آید.

اسامی هنرمندان حاضر در این نمایشگاه بدین شرح است:
احمد بلباسی، رضا احمدوند، امیرعلی رزاقی، امیرهاشم دهقانی، بابک برزویه، بهاره حسین‌نژاد ندایی، حدیثه پاسندی، زینب مهدوی، مجید خواهی، محسن اسماعیل‌زاده، محسن رضایی، ملیکا فرش‌فروش، محمد جوادزاده، مهدی حسنی، راحله حصاری، محمد زارع، علی حامد حقدوست، فائزه کابلی، فرشته اصلاحی، محمد بقال اصغری، سیامک نامور، محمد علی نجیب، امین یاری، آی تای شکیبافر، عابدین مهدوی، حسن غفاری، مریم آل‌مومن دهکردی و علی قنبرلو.

نمایشگاه عکس و مدیای «همه جا برای همه» به همت  بابک برزویه (دبیر اجرایی و مسئول هماهنگی) و سعید شمس (ویدئو و تولید محتوای مدیا) با حمایت و همکاری بنیاد سینمای فارابی و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران و رایزنی فرهنگی کشورمان در فرانسه برپا شده است.

همچنین قرار است کارگاهی آموزشی در خصوص موضوع عکاسی در ایران و عکاسی بحران برای هنرمندان حاضر در جشنواره بین‌المللی فیلم کن نیز در تاریخ جمعه ۳ خرداد (۲۴ می) برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.