جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

به کارگردانی مجید توکلی؛

تغییر نام «روزی دو میلیون» به «جشنی دو میلیون»

فیلم سینمایی جشنی دو میلیون

سینماپرس: فیلمبرداری «جشنی دو میلیون» به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی علی سرتیپی در تهران ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «جشنی دو میلیون» به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی علی سرتیپی در تهران ادامه دارد. این فیلم عاشقانه پیش از این «روزی دو میلیون» نام داشت که نامش به «جشنی دو میلیون» تغییر کرد.

«جشنی دو میلیون» دومین فیلم توکلی بعد از «متولد ۶۵» است که به قلم جمیله دارالشفایی و بر اساس طرحی از مجید توکلی به نگارش درآمده و اینبار علی سرتیپی به عنوان تهیه کننده و علی اوجی به عنوان مجری طرح کنار توکلی قرار گرفتند.

نازنین بیاتی و شکیب شجره ترکیب تازه ای در سینمای ایران هستند که نقش های اصلی این فیلم را ایفا می کنند. زهرا داوودنژاد، احترام برومند، خسرو بامداد،   ا طهرانچی، سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی، محمد حیدری، ایمان صدیق و…از دیگر بازیگران این فیلم هستند که مقابل دوربین تورج اصلانی می روند.

عبدالله اسکندری به عنوان (طراح گریم)، دانیال زمانی(مدیر پروژه) امیرحسین حداد(طراح صحنه)، پوپک مظفری(مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان)، رعنا امینی(طراح لباس) احمدرضا شجاعی(عکاس) محمود خرسند(مدیر صدابرداری) حسن اصلانی و مهدی اصلانی(فیلمبردار) محمد جمشیدی (مدیر تولید) کوروش جوان(کارگردان فیلم پشت صحنه) در این پروژه حضور دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.