چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

به کارگردانی محمد جعفری

«ژنرال‌های ۱۳ ساله» به شهرک دفاع مقدس رسیدند

مستند «ژنرال‌های ۱۳ ساله»

سینماپرس: مرحله پایانی فیلمبرداری مستند «ژنرال‌های ۱۳ ساله» به کارگردانی محمد جعفری که با محوریت دیروز و امروز نوجوانان رزمنده‌ دوران دفاع مقدس، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید می‌شود، در شهرک دفاع مقدس به انجام می‌رسد.

به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری این فیلم مستند که در چند مرحله، از اوایل تابستان امسال در استان‌های خوزستان، لرستان، اصفهان، کرمان، یزد و البرز آغاز و پیگیری شده بود، هم‌اینک به شهرک دفاع مقدس رسیده است و گروه تولید مهیای آخرین مراحل فیلمبرداری این پروژه تا پایان سال جاری هستند.

مستند «ژنرال‌های ۱۳ ساله» نگاهی دارد به نوجوانان رزمنده‌ دیروز که گروهی از آنان با حضور در جبهه‌ها شهید شدند و عده‌ای دیگر که این روزها در میانسالی، روزگار می‌گذرانند.

عوامل تولید این فیلم مستند عبارتند از محمد جعفری (تهیه کننده، طرح، پژوهش، تدوین و کارگردانی) هادی امامی (تصویربردار)، سلیم قاسمی (صدابردار) و آذر مهرابی (مدیر تولید).

محمد جعفری از منتقدان و فیلمسازان باسابقه‌ سینمای مستند ایران است که ساخت آثاری چون «کارنامه بنیاد کندی»، «آسمان رستم‌آباد ابری است»، «کریستین»، «لاله و لادن»، «صورت‌های رنگ‌پریده» و... را در کارنامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.