شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶

کارگردان «چرخ گردون»:

«تلویزیون» در این مدت یک ریزش زیادی در بخش مخاطب داشته/ الان با یک رویکرد تحولی جدید دوباره می‌خواهد مخاطب با خودش آشتی بدهد!

سریال  «چرخ گردون»

سینماپرس: جواد مزدآبادی، کارگردان مجموعه طنز «چرخ گردون» که این شب‌ها سریالش از شبکه دوم در حال پخش است، تاکید دارد: خوب کردن حال این روزهای مردم اولویت اصلی تلویزیون است و باید با ساخت سریال‌های خانوادگی شاد مردم را با تلویزیون آشتی داد.

به گزارش سینماپرس، سریال طنز «چرخ گردون» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی سعید مرادی هر شب ساعت ۲۱و ۳۰ دقیقه از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود. حمید لولایی، علیرضا خمسه، کمند امیرسلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، شهین تسلیمی و ... در این مجموعه طنز ایفای نقش کرده‌اند.

جواد مزدآبادی در گفت‌وگو با ایسنا درباره تولید فصل‌های بعدی این مجموعه طنز که بنا بود تا ۹۰ قسمت ادامه داشته باشد اعلام کرد: فعلاً وارد فاز دوم نشده‌ایم. امیدواریم مردم کارمان را دوست داشته باشند تا با انرژی ‌فصل‌های بعدی را ادامه بدهیم. او در عین حال تاکید می‌کند که ساخت کارهای خانوادگی شاد اکنون نیاز مردم است و خوب کردن حال مردم در اولویت است.

مردم «چرخ گردون» را دوست دارند؟

مزدآبادی ابتدا به بازخوردهایی که تاکنون از «چرخ گردون» از سوی مخاطبان گرفته‌اند اشاره و اظهار می‌کند: به هر حال واقعیت امر این است که تلویزیون در این مدت یک ریزش زیادی در بخش مخاطب داشته و الان با یک رویکرد تحولی جدید دوباره می‌خواهد مخاطب با خودش آشتی بدهد با کاری هم که ما کردیم به نظر می‌آید مردم با سریال ارتباط برقرار کرده‌اند و از قسمت به قسمت کار بازخوردهای خوبی به‌خصوص از شهرستان‌ها می‌گیریم. فکر می‌کنم هر کاری که فضای شاد خانوادگی داشته باشد قطعاً مردم دوست دارند و مطمئن باشید که کار دیده می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: خدا را شکر تا الان بازخوردهای خوبی از سریالمان گرفته‌ایم اما سعی می‌کنیم از خودمان تعریف نکنیم چون به هر حال ما باید آرام آرام مردم را به سمت تلویزیون سوق بدهیم. ما به اندازه و سهم خودمان کارمان را انجام داده‌ایم و بسیار برای این کار زحمت کشیدیم. اکنون تمام تمرکزمان روی «چرخ گردون» است که مورد توجه مردم قرار بگیرد. به نظر می‌آید اگر این رویکرد ادامه داشته باشد و شاهد کارهای این چنینی با فضای خانوادگی شاد باشیم قطع به یقین مخاطبان تلویزیون افزایش پیدا خواهند کرد و تلویزیون را به عنوان یک دوست همچنان در خانه‌هایشان حفظ می‌کنند.

کارگردان «چرخ گردون» در عین حال تاکید می‌کند: در حال حاضر در این شرایط خوب کردن حال مردم رسالت اصلی رسانه جمعی مثل تلویزیون است. ان‌شاءالله که این اتفاق بیفتد. امیدواریم مردم هم کار ما را دوست داشته باشند تا بتوانیم با انرژی فصل‌های بعدی را هم ادامه بدهیم.

فصل دوم در مرحله نگارش

او درباره ادامه فصل دوم سریال «چرخ گردون» اعلام می‌کند: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بر این بود که «چرخ گردون» بعد از ایام نوروز به روی آنتن برود که به خاطر ملاحظاتی که شبکه داشت کار جلو افتاد و احتمالاً فاصله‌ای میان فصل اول و دوم بیفتد. اکنون دوستان مشغول نوشتن فصل دوم هستند که ان‌شاءالله سریع‌تر آماده شود و وارد مرحله پیش تولید شویم. هدف این بوده که تا پایان سال تولید فصل دوم را شروع کنیم اما کمی زمان می‌برد.

بازیگران جدیدی وارد خواهیم کرد

کارگردان سریال‌های طنز «چهار چرخ» و «دنگ و فنگ روزگار» درباره حضور بازیگران جدید در فصل‌های بعدی «چرخ گردون» هم می‌گوید: اصلیت بازیگران در کار حفظ می‌شود اما یکسری کاراکترها را با توجه به بازخوردهایی که می‌گیریم پررنگ‌تر و کم‌رنگ‌تر می‌کنیم و یکسری بازیگران جدید هم وارد خواهیم کرد که در مجموع ترکیبی از این‌ها می‌تواند جان تازه‌ای به سریال بدهد.

جواد مزدآبادی در پایان به ترکیب بازی علیرضا خمسه و حمید لولایی برای اولین بار به عنوان پارتنر اشاره می‌کند و می‌گوید: همان‌طور که پیشتر هم اشاره کردم ترکیب بازی آقای خمسه و لولایی، ترکیب بامزه و خوبی درآمده است و مردم هر دو را دوست دارند. ان‌شاءالله که در پایان نتیجه خوبی از کار و بازی این دو عزیز بگیریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.