برج میلاد

کل اخبار:184

 • برنامه نمایش فیلم‌های فجر در «خانه جشنواره» ۱۴۰۰-۱۰-۲۸ ۱۵:۳۳

  همزمان با اعلام نیمه رسمی بازگشت «جشنواره چهلم» به «برج میلاد»؛

  برنامه نمایش فیلم‌های فجر در «خانه جشنواره» تعیین تکلیف شد

  سینماپرس: مراسم قرعه‌کشی جدول سینمای رسانه‌ها در چهلمین جشنواره فیلم فجر در موزه سینما برگزار شد.

 • پرواز اژدها بر فراز برج میلاد ۱۴۰۰-۰۶-۳۱ ۱۱:۱۶

  تا ۲ آبان؛

  جشنواره عکس «برج میلاد» تمدید شد

  سینماپرس: مهلت شرکت در جشنواره عکس برج میلاد که پیش از این ۳۱ شهریورماه اعلام شده بود، تا دوم آبان ماه تمدید شد.

 • هشتمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۱۲:۳۸

  حاشیه نگاری از دهمین روز فجر سی و نهم؛

  از بلبشو و حضور گسترده چهره های بی ارتباط با مطبوعات در سینمای رسانه ها تا افشاگری های متعدد از پشت پرده برخی اتفاقات در هیأت داوران!

  سینماپرس: دهمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ سینمای رسانه ها در برج میلاد که در دور روز منتهی به اختتامیه جشنواره شاهد تکرار فیلم ها بود رسما بدل به محلی برای حضور افراد غیرمرتبط با مطبوعات شد به نحوی که در سانس نمایش فیلم «بی همه چیز» جز یکی دو چهره رسانه ای شاهد حضور گسترده کودکان، نوجوانان و افرادی بودیم که جشنواره را با مهمانی اشتباه گرفته بودند و با لباس های رسمی برای تماشای فیلم به برج میلاد آمده بودند!‌ این در حالی است که برای برگزاری هر روز جشنواره بودجه های زیادی از بیت المال هدر می رود و مشخص نیست چرا مسئولان جشنواره در این بدعت گذاری جدید مبادرت به تکرار ۴ فیلم کرده اند و حداقل سانس این فیلم ها را برای نمایش آثار مستند و کوتاه اختصاص ندادند!

 • هشتمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۲۱ ۱۱:۱۷

  حاشیه نگاری از نهمین روز فجر سی و نهم؛

  رخوت، سکون و سرمای بی سابقه در سینمای رسانه ها/ استمرار انتقادات سینماگران، منتقدان و اهالی رسانه نسبت به داوری های جشنواره!

  سینماپرس: نهمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ رخوت، سکون و سرمای بی سابقه در سینمای رسانه ها که به واسطه سیاست گذاری های غلط مدیران سینمایی کشور صورت گرفته موجی از انتقادات اهالی رسانه را در پی داشت؛ پرسش اساسی این بود که چرا و با کدامین عقلانیت و درایتی ۲ روز منتهی به برگزاری اختتامیه برای تکرار آثار در جشنواره اختصاص داده شده و چرا مدیران جشنواره با بی مهری هرچه تمام تر نسبت به سینمای مستند و کوتاه از نمایش این آثار امتناع کردند؟!

 • هشتمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۱۰:۴۵

  حاشیه نگاری از هشتمین روز فجر سی و نهم؛

  از موج گسترده انتقادات سینماگران، اهالی رسانه و منتقدان نسبت به ناداوری در جشنواره تا انتقاد شدید نسبت به نحوه اجرای نشست ها

  سینماپرس: هشتمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ اعلام اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره واکنش های انتقادی بسیاری از چهره های سرشناس سینما، رسانه و منتقدان را در پی داشت و برخی تأکید داشتند اعتبار این رویداد سینمایی بیش از پیش دچار خدشه شده و قطعا دست هایی در کار است تا این رویداد سینمایی رو به نابودی و اضمحلال برود.

 • هفتمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۱۱:۰۳

  حاشیه نگاری از هفتمین روز فجر سی و نهم؛

  از درگیری لفظی یک خبرنگار با پژمان جمشیدی در نشست فیلم «خط فرضی» تا پخش اشتباه «تی تی» به جای «گیجگاه»!/ حضور کودکان در پردیس ملت حاشیه ساز شد

  سینماپرس: هفتمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ در حاشیه نشست خبری فیلم «خط فرضی» با بازی پژمان جمشیدی یکی از خبرنگاران انتقاد تندی از این بازیگر کرد و با بیان اینکه «در فوتبال که به جایی نرسیدید، فکر نمی کنید برای دیده شدن راه های بهتری هم وجود دارد و دیده شدن صرفا با ورود به بازیگری نیست؟» جلسه را به جنجال کشاند که این اتفاق با دفاع آزیتا حاجیان و محمود گبرلو روبرو شد! از سوی دیگر درگیری لفظی این خبرنگار جنجالی با واکنش جدی از سوی بسیاری از اهالی رسانه روبرو شد که عملکرد دست اندرکاران برگزاری جشنواره فجر را برای گلچین کردن اصحاب رسانه مورد انتقاد شدید خود قرار داده و خواستار بازنگری جدی و عدم صدور کارت برای برخی چهره های حاشیه ساز در جشنواره از سال آینده شدند.

 • بازید حسین انتظامی از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۱۱:۱۱

  حاشیه نگاری از ششمین روز فجر سی و نهم؛

  از حضور کوتاه رئیس سازمان سینمایی در سینمای رسانه ها و انتقاد نسبت به عدم حضور وزیر ارشاد و سایر مدیران سینمایی تا بحث در خصوص صحت در آرای مردمی!

  سینماپرس: ششمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی پس از گذشت ۶ روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر بالاخره در برج میلاد حضور پیدا کرد اما بسیاری از اهالی رسانه و منتقدان همچنان منتظر حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مدیران تابعه سازمان سینمایی در برج میلاد هستند و برخی از آن ها تأکید می کنند احتمالا امکان ابتلای بالا به ویروس کرونا در برج میلاد یکی از دلایل عدم حضور پررنگ مدیران سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مکان است.

 • پنجمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۷ ۱۲:۵۱

  حاشیه نگاری از پنجمین روز فجر سی و نهم؛

  از حضور بدون ماسک فیلمساز معروف در سینمای رسانه ها و گسترش موج اعتراضات نسبت به برگزاری فیزیکی جشنواره فجر تا انتقاد شدید از سطح پایین کیفی آثار

  سینماپرس: پنجمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ بهروز افخمی کارگردان سینما از محدودیت‌های کرونا به شدت انتقاد کرد و آنها را ابلهانه خواند؛ وی که بدون ماسک در برج میلاد که به عنوان محلی اصلی استقرار اهالی رسانه شناخته می شود حضور پیدا کرده بود تحمیل کردن ماسک به مردم را کاری غلط دانست! انتشار ویدیوی مصاحبه این سینماگر بدون ماسک در برج میلاد موجی از انتقادات اهالی رسانه، هنرمندان و صاحب نظران را در پی داشت و همه یک صدا از مسئولان برگزاری جشنواره به ویژه دبیر این رویداد خواهان پاسخگویی جدی برای عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در جشنواره شدند و تأکید کردند مسئولان جشنواره باید به صورت جدی با هر فردی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کند برخورد قاطعانه داشته و از ورود وی به محل برگزاری جلوگیری نمایند.

 • فاطمه معتمدآریا و حمیدرضا آذرنگ در نشست خبری فیلم سینمایی«روزی روزگاری آبادان» ۱۳۹۹-۱۱-۱۶ ۲۱:۵۷

  عکس / نشست خبری فیلم سینمایی«روزی روزگاری آبادان»

 • چهارمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۸

  حاشیه نگاری از چهارمین روز فجر سی و نهم؛

  از گسترش موج انتقادات نسبت به جشنواره فجر تا شنیده شدن خبرهایی مبنی بر تحریم جشنواره توسط برخی رسانه ها/ سینما در سوگ انصاریان!

  سینماپرس: چهارمین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ خبر درگذشت زنده یاد علی انصاریان موج انتقادات اهالی رسانه و سینما را نسبت به برگزاری فیزیکی جشنواره را افزایش داد؛ بسیاری از اهالی سینما و رسانه جشنواره فجر را محلی برای گسترش بیشتر ویروس کرونا برشمردند و خواهان لغو این رویداد شدند. دست اندرکاران جشنواره نیز بلافاصله پس از انتشار خبر درگذشت این فوتبالیست و بازیگر بخشی از لابی برج میلاد را برای یادبود وی اختصاص دادند.

 • نشست خبری فیلم سینمایی«زالاوا» ۱۳۹۹-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۶

  عکس / نشست خبری فیلم سینمایی«زالاوا»

  سینماپرس: نشست خبری فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری با اجرای علیرضا غفاری در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • نشست خبری فیلم سینمایی«تک تیرانداز» ۱۳۹۹-۱۱-۱۵ ۱۲:۰۸

  حاشیه نگاری از سومین روز فجر سی و نهم؛

  از تلاش دست اندرکاران جشنواره برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی در برج میلاد تا شنیدن اخبار نگران کننده از برخی سینماهای مردمی

  سینماپرس: سومین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ دست اندرکاران جشنواره که طی دو روز گذشته با موج انتقادات نسبت به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی روبرو شده بودند در این روز تمام تلاش خود را به کار بردند در برج میلاد تا حد ممکن فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود!‌ البته این کار دسترسی اهالی رسانه به هنرمندان حاضر در این مجموعه را بسیار محدود می کرد و موجی از انتقادات آن ها را به ویژه در فضای مجازی به همراه داشت و برخی این پرسش را مطرح می کردند که «پس ما آمده ایم جشنواره چه کنیم؟»

 • نشست خبری فیلم سینمایی «ابلق» ۱۳۹۹-۱۱-۱۵ ۰۷:۰۸

  عکس / نشست خبری فیلم سینمایی «ابلق»

  سینماپرس: نشست خبری فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار با اجرای محمود گبرلو در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • دومین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۲:۱۱

  حاشیه نگاری از دومین روز فجر سی و نهم؛

  از هشدار مجدد وزارت بهداشت در خصوص عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی تا تأکید رئیس ستاد مقابله با کرونا بر نقض پروتکل ها در جشنواره فجر!

  سینماپرس: دومین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا استان تهران اعلام کرد:‌ با توجه به حساسیت تهران و تعهداتی که در خصوص برگزاری جشنواره فجر داده شده اما در حواشی آن شاهد نقض پروتکل‌ها بودیم که بسیار نگران کننده‌است. همچنین علیرضا رئیسی معاون وزارت بهداشت از احتمال تعطیلی جشنواره فیلم فجر در صورت عدم رعایت مقررات بهداشتی مربوط به کرونا خبر داد!‌ این هشدارها در حالی است که متأسفانه همچنان تا ساعات واپسین روز دوم جشنواره فجر شاهد نقض پروتکل های بهداشتی بود که ناقوس شوم موج چهارم کرونا را بیش از پیش طنین انداز کرده است.

 • نشست خبری فیلم سینمایی «شیشلیک» ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۳:۱۳

  عکس / نشست خبری فیلم سینمایی «شیشلیک»

  سینماپرس: نشست خبری فیلم سینمایی «شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با اجرای محمدرضا مقدسیان در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • ملیسا ذاکری در نشست خبری فیلم سینمایی«ستاره بازی» ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۲:۴۳

  عکس / نشست خبری فیلم سینمایی«ستاره بازی»

  سینماپرس : نشست خبری فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی با اجرای محمدرضا مقدسیان در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • وحید رهبانی در دومین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۲:۲۹

  عکس / دومین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر

  سینماپرس : دومین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های "ستاره بازی" به کارگردانی هاتف علیمردانی و "شیشلیک" به کارگردانی محمدحسین مهدویان در برج میلاد تهران برگزار شد.

 • اولین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۱:۴۷

  حاشیه نگاری از اولین روز فجر سی و نهم؛

  ژانر وحشت در جشنواره فیلم فجر/ از عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی تا انتقاد گسترده منتقدان، اهالی رسانه و هنرمندان از برگزاری جشنواره خنثی در بحران کرونا!

  سینماپرس: اولین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با حاشیه های بسیاری همراه بود؛ مهمترین این حواشی مربوط به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در سینماها به ویژه در برج میلاد که به عنوان محل اصلی استقرار اهالی رسانه برگزیده شده، بود به نحوی که در ساعات پایانی شب علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت اتفاقات رخ داده در برج میلاد را تخلف دانست و خواهان پاسخگویی دست اندرکاران جشنواره شد؛ بسیاری از چهره های سرشناس فرهنگی و هنری نیز در صفحات مجازی شان خواستار لغو هرچه سریع تر جشنواره فجر شدند و تأکید کردند در صورت عدم لغو این رویداد ظرف هفته های آتی شاهد موج سهمگین چهارم ویروس کرونا در کشور خواهیم بود.

 • برج میلاد ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۰۹:۳۵

  مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی:

  ایستگاه اصلی سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر در برج میلاد تهران برپا می‌شود

  سینماپرس: مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی اظهار داشت: در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا، ایستگاه اصلی سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برپا می‌شود و همچنین اهالی رسانه در پردیس ملت حضور خواهند داشت.

 • سردار شهید حاج قاسم سلیمانی؛ داریوش ارجمند ۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۱۲:۲۹

  با حضور خانواده و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر؛

  رونمایی از تندیس «شهید سلیمانی» و نصب آن در موزه مشاهیر برج میلاد

  سینماپرس: تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پس از رونمایی در برج میلاد به صورت دائمی در یکی از جایگاه‌های موزه مشاهیر برج میلاد قرار گرفت.

 • جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۹-۱۰-۱۷ ۱۰:۴۳

  در شرایط کرونایی سینمای کشور

  بیم‌ها و امیدهای جشنواره سی و نهم فیلم فجر

  سینماپرس: کمتر کسی فکرش را می‌کرد که ۱۱۰ عنوان اثر سینمایی خود را حائز مقررات جشنواره تشخیص داده و صاحبان این آثار فُرم حضور در جشنواره سی و نهم فجر را پُر نموده و خواستار حضور دراین مهمترین رویداد سینمایی کشور باشند!

 • اکران فیلم سینمایی«خروج» در سینما ماشین ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۱۳:۳۵

  عکس / اکران «خروج» در سینما ماشین

  سینماپرس : اکران فیلم سینمایی «خروج» در «سینما ماشین»، جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه در پارکینگ شماره ۳ برج میلاد تهران برگزار شد. این طرح تحت تدابیر بهداشتی و با مجوز و موافقت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا انجام خواهد شد.

 • سردر سینما آزادی در ایام نوروز ۱۳۹۴ ۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۰۷:۱۹

  اظهارات مدیران سالن‌های سینمایی در فصل کرونا؛

  بیانیه‌های کارگروه کرونا هیچ کمکی به سینماداران نکرد/ پیش‌بینی ورشکستگی سالن‌های سینما

  سینماپرس: برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران تمام سالن‌های سینما به دلیل شیوع ویروس همه‌گیر کرونا تعطیل ‌شدند. این تعطیلی هزینه‌های گزاف و بسیاری را بر سینماداران تحمیل کرده است. کم‌وبیش برخی مشاغل به حالت اولیه بازمی‌گردند اما مراکز فرهنگی از جمله سینماها همچنان در تاریکی مطلق تعطیلی به سر می‌برند.

 • محمد کارت و رسول صدرعاملی در اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ ۰۶:۵۰

  عکس / اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر-۲

  سینماپرس : مراسم اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه سه‌شنبه ۲۲ بهمن با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی و سینماگران در برج میلاد تهران برگزار شد.

 • اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ ۰۶:۴۲

  عکس / اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر-۱

  سینماپرس : مراسم اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه سه‌شنبه ۲۲ بهمن با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی و سینماگران در برج میلاد تهران برگزار شد.

 • برنامه چهل تیکه ۱۳۹۸-۱۱-۱۳ ۰۷:۴۷

  همه خاطرات دهه 60 در یک بسته؛

  پرتاب «چهل تیکه» نوستالژی ها از جوار برج میلاد

  سینماپرس: بخش مهم ساختاری برنامه «چهل تیکه» به نوستالژی‌ها و یادآوری آنها می‌پردازد و بخش دیگری به دعوت از مهمان و دوره کردن خاطرات قدیم و حضور آنها در سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی توسط مهمان خلاصه می‌شود.

 • نورافشانی برج میلاد به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ۱۳۹۸-۱۱-۰۸ ۱۵:۵۹

  نمایشگاه هنرهای تجسمی؛

  ۴۰ سال هنر انقلاب ایران در برج میلاد

  سینماپرس: نمایشگاه هنرهای تجسمی با عنوان «۴۰ سال هنر انقلاب» از جمعه ۱۱ بهمن ساعت ۱۵ در گالری هنری برج میلاد افتتاح می شود.

 • آرم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۳:۱۷

  در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر؛

  فهرست تأییدشدگان کارت سینمای رسانه/ پردیس ملت میزبان اهالی رسانه شد

  سینماپرس: پس از بررسی متقاضیان کارت جشنواره بر اساس 14 بند آیین‌نامه ای که 21 آذر ماه منتشر شد، در نهایت از میان آرای «خبرنگاران و منتقدان حائز شرایط»، «پردیس سینمایی ملت» به عنوان سینمای رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد.

 • فیلم فجر-برج میلاد ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۷:۰۰

  انتخاب با اهالی رسانه؛ برج میلاد یا پردیس ملت؟

  اطلاعیه روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره سینمای رسانه

  سینماپرس: انتخاب سینمای رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نظر سنجی می شود.

 • سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۱:۲۲

  اصرار به خنثی سازی و یخ زدگی جشنواره فجر انقلاب/ چرا مدیران سینمایی درک شنوایی ندارند؟!

  سینماپرس: در حالی که مدت های مدیدی است بسیاری از سینماگران، اهالی رسانه و منتقدان با انتقاد به سیاست کوچک سازی و خنثی سازی جشنواره انقلاب طی سال های گذشته، تأکید داشتند این جشنواره باید با شکوه و عظمت کامل برگزار گردد گویا دست هایی پیدا و پنهان در کار است که اصرار به کمرنگ، خنثی سازی و یخ زدگی جشنواره فجر انقلاب دارند.