حمید زرگرنژاد

معرفی و اخبار مرتبط

حميد زرگرنژاد تاکنون ده فيلم کوتاه، فيلم بلند پليسي «ساحل مرگ»، مجموعه سيزده قسمتی مستند پيرامون فيلم کوتاه و بيست فيلم مستند تلويزيونی در زمينه‌های اجتماعی و فرهنگی کارکرده است. او برای گروه تلويزيونی شاهد، فيلم مستند و مستند داستانی کار می‌کند. «ستارههای زمينی» او به زندگی وشخصيت جانبازان هنرمند و ورزشکار می پردازد. حمید زرگرنژاد در سال ۱۳۹۲ اولین فیلم بلند داستانی خود رابا عنوان پایان خدمت و با فیلمنامه‌ای از بهروز افخمی ساخت. ماهورا آخرین ساخته این کارگردان است.

لیست اخبار مرتبط

کل اخبار:42

 • کاوه ایمانی ۱۳۹۷-۰۶-۰۵ ۱۱:۰۹

  ایمانی در گفتگو با سینماپرس:

  با ۲ فیلم در جشنواره فیلم کودک حضور دارم/ کار برای کودکان دشواری ها و ظرافت های خاص خود را دارد

  سینماپرس: کاوه ایمانی تدوین گر سینما در آستانه برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: با ۲ فیلم «پاستاریونی» و «در میان امواج» در جشنواره فیلم کودک حضور دارم ضمن اینکه تدوین فیلم «رامینالدو» نیز به عهده من بود که به دلایلی نتوانست در جشنواره حضور داشته باشد؛ همچنین ۷ فیلم سینمایی آماده اکران دارم.

 • پوستر بین‌المللی فیلم سینمایی «ماهورا» ۱۳۹۷-۰۱-۳۱ ۱۲:۱۵

  پوستر بین‌المللی «ماهورا»

  سینماپرس: پوستر بین‌المللی فیلم سینمایی «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی حمید آخوندی و علیرضا جلالی، رونمایی شد.

 • فیلم سینمایی «ماهورا» ۱۳۹۶-۱۱-۲۲ ۰۹:۲۴

  «ماهورا»؛ ساختار مناسب با فیلمنامه ای ناقص

  سینماپرس: ماهورای حمید زرگر نژاد فیلمی معلق میان جنگ و زندگی است. معلق از این نظر که مخاطب نمی داند تکلیفش با فیلم چیست؟

 • فیلم سینمایی ماهورا ۱۳۹۶-۱۱-۲۱ ۰۸:۵۲

  «ماهورا»؛ بد تعریف کردن قصه خوب

  سینماپرس: فیلمساز در ارائه اطلاعات کافی بخیل است و همه را تا یک سوم پایانی پیش خودش نگه می‌دارد. برای همین مخاطب تا بخش زیادی از فیلم دلیل برخی رفتارها و رخدادها را متوجه نمی‌شود و برایش مبهم باقی می‌ماند.

 • فیلم سینمایی ماهورا ۱۳۹۶-۱۱-۲۰ ۱۱:۱۴

  هور زیباتر از ماهور و یا ماهورا/ وقتی کارگردان قصه را خوب روایت نمی کند

  سینماپرس: مهدی خرامان/ «هور» به اضافه «ما» و یک «الف» زائد، توصیفی دقیق از فیلم «ماهورا» است، پیچیدگی زمانی در یک اثر مفید خواهد بود که کارگردان در نهایت بتواند رازی را آشکار کند.

 • نشست رسانه ای فیلم ماهورا ۱۳۹۶-۱۱-۱۹ ۲۳:۲۸

  حمید زرگرنژاد در نشست خبری فیلم «ماهورا»:

  «ماهورا» شبیه عقابها نیست

  سینماپرس: حمید زرگرنژاد کارگردان فیلم ماهورا با اشاره به اینکه فیلمش شبیه فیلم عقابها نیست، درام داستانش را کاملا منطقی ارزیابی کرد.

 • پوستر رسمی «ماهورا» ۱۳۹۶-۱۱-۱۳ ۱۱:۳۳

  رونمایی از جدیدترین پوستر «ماهورا»

  سینماپرس: پوستر رسمی فیلم سینمایی «ماهورا» با طراحی مهدی غلامی رونمایی شد.

 • فیلم سینمایی «ماهورا» ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ ۱۲:۱۷

  انتشار پوستر فیلم سینمایی «ماهورا»

  سینماپرس: پوستر فیلم سینمایی «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه کنندگی علیرضا جلالی رونمایی شد.

 • ساعد سهیلی در نشست خبری فیلم سینمایی«رخ دیوانه» ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۲۲:۳۱

  حضور ساعد سهیلی با ۳ فیلم در جشنواره سی و ششم+عکس

  خبرگزاری میزان: ساعد سهیلی بازیگر جوان سینمای ایران امسال با سه فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شده تا علناً به عنوان یکی از پرکارترین بازیگران جشنواره محسوب شود.

 • داریوش ارجمند* ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۲:۴۰

  داریوش ارجمند با "ماهورا" به جشنواره می آید+عکس

  خبرگزاری میزان: داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که سال گذشته فیلم "چراغ‌های ناتمام" را در جشنواره داشت، امسال در سی و ششمین دوره از جشنواره فیلم فجر با "ماهورا" ساخته "حمید زرگرنژاد" به عرصه بازیگری بازگشته است.

 • فیلم سینمایی پایان خدمت به کارگردانی حمید زرگرنژاد ۱۳۹۶-۱۰-۰۷ ۰۹:۵۴

  هدف فروش بیشتر سینما را به سمت ابتذال و سخیف شدن می برد

  میزان: کارگردان فیلم ماهور گفت: از نظر من همه چیز از ابتدا به کاگردان و تهیه کننده بر می گردد. قوانین سینما را ما تنظیم نمی کنیم اما می توانیم در ساخت آثارمان به نحوی عمل کنیم که اخلاق حفظ شود.

 • پایان خدمت ۱۳۹۴-۱۲-۰۱ ۰۸:۴۱

  گپی با حمید آخوندی تهیه کننده سینما؛

  «پایان خدمت» هشداری در مورد نگاه تربیتی غلط والدین نسبت به فرزندان است

  سینماپرس: حمید آخوندی تهیه کننده سینما که پس از گذشت ۲ سال از تولید فیلم سینمایی «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگر نژاد به تازگی توانسته این فیلم را اکران کند گفت: «پایان خدمت» هشداری در مورد نگاه تربیتی غلط والدین نسبت به فرزندان شان است و از این رو من این فیلم را برای خانواده ها تولید کرده ام.